КИАБИ -МАГАЗИН ИЛИ СЛАД ЗА ДЕТСКИ ДРЕХИ В СОФИЯ

  • 5 192
  • 13
  •   1
Отговори


Здравейте МАМИ,
Някоя от вас може ли да ми каже къде има слад или магазин на КИАБИ - френска фирма, В СОФИЯ,
ЗНАЯ ЧЕ ЦЕНИТЕ СА МНОГО ЕВТИНИ ТАМ,ПОНЕЖЕ СЕ ВНАСЯТ СТАРИ МОДЕЛИ

бЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО

# 1
  • Мнения: 7 605
Те и новите колекции във Франция са си евтини  Laughing

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
но пък са качествени

# 3
  • Мнения: 417
Тези дрехи са много хубави. Бяха на прилични цени и имаше големи сезонни намаления. Отгледала съм голямото си дете с тях. Намирах ги в магазините Амигос - бяха на  Витошка, Алабин, в ЦУМ. После закриха тази верига и вече не ги намирам никъде. Сега обличам бебето от Кокодрило, но техните цени са много по-високи, а и никога нямат намаления.

# 4
  • Мнения: 7 605
но пък са качествени

Това предпо4итам да не го коментирам  Whistling

# 5
Магазинът на френската фирма КИАБИ се намира на бул Тодор Каблешков 52,в търг център Френдс,на партера срещу входа;

# 6
  • София
  • Мнения: 3 271
Магазинът на френската фирма КИАБИ се намира на бул Тодор Каблешков 52,в търг център Френдс,на партера срещу входа;

Това някъде на пазара Борово ли се пада?

# 7
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 728
Магазинът на френската фирма КИАБИ се намира на бул Тодор Каблешков 52,в търг център Френдс,на партера срещу входа;

Това някъде на пазара Борово ли се пада?

Да, от пазара завиваш наляво към бул. България и след 100-тина метра от дясната страна, партерните етажи на нови блокове е този център  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 3 271
Да, от пазара завиваш наляво към бул. България и след 100-тина метра от дясната страна, партерните етажи на нови блокове е този център  Peace

Мерси, сетих се за къде става дума, а там има ли и дрехи за възрастни?

# 9
  • Мнения: 238
 
... а там има ли и дрехи за възрастни?

 Има, предимно дамски.  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 11 698
Магазинът на френската фирма КИАБИ се намира на бул Тодор Каблешков 52,в търг център Френдс,на партера срещу входа;

Той ми бил на една ръка разстояние.Ще гледам да го посетя през следващите дни и пак ще пиша.
А цените какви са все пак?

# 11
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 728
И на мен ми е наблизо, ще видя да се разходя утре и ще дам отзиви.

# 12
  • София
  • Мнения: 11 698
Е аз се разходих,но ако трябва да съм честна не останах очарована.Нямаше нищо като за моята щерка,просто нищо не ми хвана окото.
Разбира се тепърва ще зареждат и може пак да се разходим.

# 13
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Ето ви координати   http://kiabi-bg.avtopazari.com/

Общи условия

Активация на акаунт