Претопляне в микровълнова

  • 2 776
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 149
Съмнявам се,че някой би го препоръчал пред водната баня,но ми се случи 2 пъти.Вие какво сте чели или чули?

# 1
  • Мнения: 27 524
Много хора не ползват изобщо или за децата си мирковълнова. Вредите са все още недоказани, мисля. Аз ползвам за всички, удобство е. Дали е полезно - се съмнявам, но не знам дали е толкова вредно... може би да, ама... то колко ли полезни неща останаха вече  Tired

# 2
  • Мнения: 195
аз лично не ползвам и дори нямам, не мисля че е добре но не ми се вярва и да е чак толкова зле. много хора ползват и са доволни.

# 3
  • Мнения: 5 940
Бях против, но като видях колко е лесно, започнах да си мисля, че не е чак толкова вредно Embarassed

# 4
  • Мнения: 2 149
Мисълта ми беше,че купувам и готвя винаги пресни меса и зеленчуци,без консерванти и дълбоко замразяване и т.н,а накрая дали не се губят всички витамини при претоплянето Thinking
Че си е удобство спор няма,особено сега като се затопли времето и сме по-често навън и се приберем гладни.Хайде да слагам тенджерата с вода и да чакам да се стопли пюрето ShockedСлучвало ми се е,тя моята е голяма гладница и що крокодилски сълзи рони Crazy,кой знае до къде ни чуват.
Мисля да оставя микровето за такива екстремни ситуации Laughing

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Ползвах постоянно за Тери и за нас.Напоследък малко разредих,но пак си я ползвам.

# 6
  • Мнения: 338
Използвам я постоянно-за наша храна и за тази на детето-бързо и удобно е. Честно казано, не съм се интересувала от това дали и колко е вредно newsm78

# 7
  • Мнения: 9 973
и аз при нужда ползвам Whistling

# 8
  • София
  • Мнения: 4 585
Само в микровълновата топля и размразявам и за него, и за нас. Не знам колко е вреди, но то има ли вече нещо невредно?! Rolling Eyes

# 9
  • София
  • Мнения: 3 249
В микровълновата затоплям всичко и нямам никакви скрупули. Разбърквам, проверявам на вкус и давам.  Peace

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Използвам я постоянно-за наша храна и за тази на детето-бързо и удобно е. Честно казано, не съм се интересувала от това дали и колко е вредно newsm78

И аз така   Peace

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Скоро в "Часът на мама" имаше подобна тема.Бяха поканили медицински физик.Тя каза,че лъчите не влияят на качеството на храната.Т.е не и променят качеството.И самите лъчи могат да бъдат вредни ако облъчват извън самата фурна,но това няма как да стане при затворена врата.
И аз винаги съм се чудила,но използвам,защото е удобство.Дори стерилизатора ми е за МВ,предполагам ако беше вредно нямаше да ги правят и продават.

# 12
  • София
  • Мнения: 627
В микровълновата затоплям всичко и нямам никакви скрупули. Разбърквам, проверявам на вкус и давам.  Peace

И аз Simple Smile

# 13
# 14
  • Мнения: 407
До 4-я месец не съм я ползвала,защото до тогава беше на АМ и не ми трябваше,но когато захраних пюретата ги топля в микровълновата,вече и водата за АМ топля там.Някъде бях чела че е възможно да се образуват токсични вещества в храните от микро вълните!Но аз я ползвам и не се притеснявам от това!

Общи условия

Активация на акаунт