подарък за близнаци?

  • 1 117
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 742
Здравейте мили мами-героини!
искам да се допитам до вас, кое би ви зарадвало да получите за вашите дечица, нещо, което ви е необходимо не трудно бихте си го позволили, или пък нещо което ви е от първа необходимост за отглеждането на децата.

Питам ви, тък като нашата кръсница очаква близначета през м.май и бихме искали да й подарим нещо практично и необходимо, с което да я улесним!


Благодаря предварително!  bouquet

# 1
  • Мнения: 212
здравей todorovibg Simple Smile

аз още не съм станала мама но вече успях да усетя колко ще ми е трудно в пазаруването * 2. аз лично много бих се радвала да ми подарят 2 столчета за кола или т . нар. кошници от 0 до 13 кг. даже съм предвидила този подарък за бъдещия вуйчо Simple SmileSimple SmileSimple Smile те си трябват или може би 2 столчета за хранене... но те са за по късен етап. това е мое мнение

# 2
  • Мнения: 742
благодаря за идеята, но ние ще им дадем нашата кошница за кола и вероятно ще купим още една, голяма част от нашите неща ще им и дадем(тъй като всички са запазени и малко ползвани), но искам да  купим нещо ново за децата...изключвам дрехи-те се задължителни;)

# 3
  • Мнения: 3 336
Можете да им вземете количка. Уговорете се предварително обаче какъв модел искат, за да не би после да не им харесва. Другия вариант е легълцата да им вземете.

На нас свекърва ми ни подари 2 шезлонгчета на Фишър Прайс /продават ги в Джъмбо на бял. България/. Имат отпред играчки, освен това вибрират при натискане на копче, което много успокоява детето. При нас се оказа, че от втория шезлонг липсват разни части /бяха купени от Косово/, та се наложи да го върнем и нямаше второ, та сме карали с едно. С две щеше да ми е по-удобно, но и едно спаси положението, особено по врем ена коликите. Децата много се кефеха, че могат хем да си лежат, хем да гледат какво прави мама, хем това вибриране ги приспиваше много бързо и не се налагаше да ги друсам на ръце Mr. Green Препоръчвам с две ръце Peace

# 4
  • Мнения: 355
Бебефон, кошници за децата, които на практика стават и за колата, столчета и масички за хранене (те обаче влзат в употреба след 5-6 мес.), количката също е идея, кът за повиване  - има много хубави и удобни като шкафчета отгоре са с плот за повиване, а отдолу в чекмеджетата много удобно се държат всякакви материали от първа необходимост.

# 5
  • Мнения: 742
Благодаря на тези които са ми отговорили, само да ви пиша,че реших за първо време да й купя комплект шишета (4бр) на Авент с четка и два резервни биберона Hug  Смятам, че ще са й много необходими, а и тя одобри идеята...тъй като ще й дам моя стерилизатор и бомпите за кърма и останалите най-належащи неща...

а като поотраснат-вече ще всемем столчета или шезлонги или нещо, което са пропуснали да получат Hug

Общи условия

Активация на акаунт