MAYBELLINE новата спирала?

  • 3 095
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 947
Споделете мнение за нея - ако вече някой я е ползвал - тази зелената, защото я заглеждам на рекламата, но се чудя дали е добра Wink

# 1
  • Мнения: 3 782
Не съм я изпробвала, но четчицата ми допадна много. Жалко,защото имам четири спирали и ако си взема и тази нямам какво да ги правя Wink

# 2
  • Мнения: 3 695
набелязала съм я но незнам дали е добра  newsm78 ще чакам отзиви

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Аз я ползвам от събота -доволна съм.Разделя миглите много добре,прави ги по дълги ,но май не създава обем много ,много.За цената си е иделна Peace

# 4
  • Мнения: 288
 Извинявайте, че пиша не съвсем по темата, но става въпрос пак за спирала на Maybelline- Itense XXL volume+length. От старата си бях доволна, но вчера си купих нова и е някакво откровено недоразумение. Бялата съставка е някакво рядко синкаво тоалетно млекце/ и на такова мирише, само че прокиснало/, не само че не сгъстява и удължава миглите, а само ги намокря леко, но и очите сълзят. Четчиците също са по-различни.
 Исках да си купя друга спирала в друг магазин, но преди това да я отворя и да видя за какво става дума, отказаха ми. Имам ли право?
 Сега изрових касовата бележка и ще се опитам да подменя спиралата, като покажа каква е разликата със старата ми, но съм махнала баркода.Това дали ще е пречка?
 И въобще има ли някой наблюдение дали новите партиди са такива, или тази е  менте?

# 5
днес я пробвах но изобщо не съм доволна. Прави меглите дълги но не създава никакъв обем а и ги слепва. Четчицата и е много мека и се огъва прекалено. Продавачката в магазина беше с нея и и стоеше много добре но гаранция че е била точно с нея никаква. Досега бях с мастърпиис макс и можеби затова съм недоволна- разликата е до небето.

# 6
  • София
  • Мнения: 202
Ползвам я втора седмица и съм доволна.Не слепва миглите и ги прави дълги,но за хора които искат обем това не е тяхната спирала  Wink

# 7
  • Мнения: X
Ползвам я в момента.Добра е,но не прави особен обем,по-скоро е за удължаване и разделяне на миглите Simple Smile

# 8
  • Мнения: 27
Купих си я преди 2 седмици и въобще не съм доволна, защото не разделя миглите и няма никакъв обем. Сега ползвам на LUMENE синята (с боровинки) и съм много доволна от нея, страхотно разделя миглите създава и обем, и дължина.

# 9
  • Мнения: 776
Не знам дали е добра или не, така и не си я взех, но искам да споделя нещо, макар и не точно по темата. Обикаляйки магазини Бонжур и аптеките в центъра миналата седмица имаше консултантки, които те спират и рекламират въпросната спирала. Мислех да си я взема, защото четчицата й ми се стори много готина, една такава flexible, не знам дали е силиконова. Но не го направих, защото във всеки един от магазините Бонжур, вкл. аптечната мрежа, консултантките ми казваха различни цени, като се започна от 11.90 и се стигна до 15.90 Shocked Това ме издразни, хаиде за аптеките е ясно, но не се ли предполага, че поне във въпросната верига цените трябва да са уеднаквени??? ooooh!

# 10
  • Мнения: 110
Опитали са да направят бледо копие на Телескопик на Лореал и Мастърпийс. За цената не е толкова лоша, но не бих си я купила, само съм я пробвала. А и да, определено не дава никакъв обем.

# 11
  • Мнения: 289
Ползвам я в момента - не съм особено очарована.

# 12
  • Мнения: 7 947
Опитали са да направят бледо копие на Телескопик на Лореал и Мастърпийс. За цената не е толкова лоша, но не бих си я купила, само съм я пробвала. А и да, определено не дава никакъв обем.
Аз пък от Телескопик хич не съм довола!!! Нито удължава като хората, за обем пък да не говорим! С една дума Sick - само пари на вятъра е дал мъжа ми - подари ми я за 8ми март милия...

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Ползвам я в момента.Добра е,но не прави особен обем,по-скоро е за удължаване и разделяне на миглите Simple Smile
   Peace

# 14
  • Мнения: 75
аз лично мисля,че от мигли до мигли има огромна разлика....Аз лично съм много доволна,наистина обем няма,но поне не ми ги слепва.Цената и е добра Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт