za hormonite

  • 1 018
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
zdr momi4eta 4eta vseki pat saita.as sa6to imam problemi s xormonite i kato vijdam e masovo tova no imam edin vapros kam vas nqkoi ospql li e da si ima beb4e s takva prblemixormonitemolq otgovorete za6toto se pla6a.blagodarq predvaritelno

----------------------

suska1111 ПИШИ НА КИРИЛИЦА! ИМА КРЕДОР!

Задравейте момичета. Чета всеки път сайта. Аз също имам проблем с хормоните и както виждам е масово това но имам един въпрос към васнякой успял ли е да си има бебче с такива проблеми - хормоните. Моля отговорете защото се плаша. Благодаря предварително.

Последна редакция: пт, 07 мар 2008, 22:56 от Taни

# 1
  • Мнения: 3 453
Сиска,
моля те, пиши на кирилица, че това не се чете лесно! Wink
Можеш да публикуваш последните си изследвания тук и тогава ще коментираме! Разбира се, че нещата се повлияват, само трябва да попаднеш на точното място!  Peace

# 2
  • Мнения: 4 324
suska1111  напиши точно с кои хормони имаш проблем, за да можем да помогнем със съвет.
Естествено, че има момичета забременели след нормализиране на хормоните, спокойно Simple Smile

# 3
  • Мнения: 7 718
Суска, напаши всички хормони и реф. стойности.

# 4
  • Мнения: 6
momi4eta izvinqvait 4e vi pi6a taka ama nqmam na bg bukvi.predi 7 meseca m otkriha 4e TSH mi e 30.57,T4 e 0.5.isisaha mi xormoni za TSH kazvat se EUTIROX 50i sled mesec piene bqh na isledvaniq i TSH mi be6e 0.47.endokrinologa mi smei xormonit s EUTIROX 75 i mi kaza 4e ve4e moga da zabremeneq.kazete mi momi4eta 4esno tova vqrno li e :pray:blagodarq vi predvaritelno

# 5
  • Мнения: 7 718
Суска, пиши на кирилица, прочетети  ТУК  как да използваш КРЕДОР.

# 6
  • Мнения: 160
Суска, мисля че ендокринолога ти знае най-добре Simple Smile И моя каза така, аз също пия Еутирокс. Възможно е да забременееш. Така, че  luvbed и скоро  newsm30

# 7
  • Мнения: 26
суска дано видиш това ! аиуда е ! моля те почисти си пощата ! не мога да ти пращам там писма , защото е пълна ! целувки

Общи условия

Активация на акаунт