Колко и кога ( за извънбрачните връзки идер реч)

  • 8 296
  • 134
  •   1
Отговори
  • Мнения: 192
След като се разбра че някои са станали щастливи, някои - нещастни от своите извънбрачни връзки, да поговорим кога за първи път се случи и колко такива сте имали по време на брака?

За мен - на 8 - мата година. Само една такава съм имал, а както написах в другата тема сега от дистанцията на времето я опеделям като щастлива, но съм още по щастлив че приключи.

# 1
# 2
  • Мнения: 227
След като се разбра че някои са станали щастливи, някои - нещастни от своите извънбрачни връзки, да поговорим кога за първи път се случи и колко такива сте имали по време на брака?
Ти сериозно ли питаш? SunglassesИ сериозно ли очакваш някой да ти отговори.....Ако и тази тема стане найси страници...ви признавам..честно.

# 3
# 4
  • Мнения: 4 753
Аз не съм имала, но ако имам ще се обадя  Joy

# 5
  • Мнения: 4 451
Аз пък съм една типична ССФ и за такива работи и дума не може да става! Crossing Arms Laughing

# 6
  • Мнения: 606
кога за първи път се случи и колко такива сте имали по време на брака?

  Ааа, Демби, не мой с лошо....

# 7
  • София
  • Мнения: 5 074
 newsm78 newsm78 newsm78
Демби е провокатор #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 8
  • Мнения: 192
Е що пък провокатор?
Малко по нагоре всички говореха колко щастливи или нещастни са били в извънбрачните връзки.
А пък аз съм просто любопитен на коя година от брака е първото изклинчване и колко такива се случват.
Естествено, който е верен и не кръшка няма какво да напише тук.

# 9
  • Мнения: 1 726
Dembi , по-интересно е не кога, а защо го направи? Винаги можеш да изневриш, стига да си намериш ДОБРА причина...

# 10
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 678
Аз съм ССФ. И дума да не става, моля ви се ...
 Mr. Green

# 11
  • Мнения: 606
  Кой чел, чел.

Последна редакция: пт, 07 мар 2008, 23:08 от зеФс

# 12
  • Мнения: 46 492
...
Естествено, който е верен и не кръшка няма какво да напише тук.

Оооо, има, има  Mr. Green

Ето го:
Когато и да отворя твоя тема, все за въпросната изневяра говориш. От километри си личи, че не те интересуват точно другите, а искаш за товйто си да натъртиш, не разбирам само какво се опитваш да покажеш - че си пич, че още ставаш, че жените са луди по теб или просто избиваш комплекси? Стегни се малко ...

# 13
  • София
  • Мнения: 397
 На 3та година и продължи 5-6 години, плюс 1-2 еднократни забежки.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 064
Преди брака Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт