за или против подсладената вода ?????

  • 3 373
  • 83
  •   1
Отговори
  • Мнения: 422
 newsm78 педито казва "за "  ,,,,ама аз май съм против ,,Вие ?

# 1
  • Мнения: 1 091
Аз подслаждах водата до края на трети месец.Е не чак толкова колкото в началото. Grinning

# 2
  • Мнения: 3 376
Твърдо против Naughty
Аман от закостенели разбирания!!!!

Не разбирам защо точно трябва да се дава такава вода на децата и изобщо вода,особено ако са изключително кърмени.
Какво полезно има в захарта освен празни калории,още повече шом се отнася за новородено дете?
Питай педиатърката ти да ти обясни какви доводи има,за да ти препоръчва такава вода/освен прословутата жълтеница  ooooh!/.

# 3
  • Мнения: 5 940
против

# 4
  • Мнения: 229
Ако не искаш да даваш подсладена вода, питай за глюкоза. При нас жълтеницата се проточи два месеца, тъй като и аз смятах , че захар във водата не е необходимо. След което се наложи да давам глюкоза , че положението почваше да става сериозно... Confused

# 5
  • Мнения: 2 374
докато детето има жълтеница водата трябва да се подслажда даже двойно,но иначе съм ТВЪРДО ПРОТИВ! Naughtyаз не я подслаждам от 3 месец даже май беше преди това newsm78

# 6
# 7
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
На баткото давах подсладена вода до след годинката, защото просто обикновена не искаше  Embarassed голяма грешка от моя страна тогава
А на бебо давах първия месец заради жълтеницата.  Сега само преварена без  захар, когато е жаден я пие
Лек ден!

# 8
  • Мнения: 6 441
Против!
Подкрепям мнението на  EASpirit  Peace Много добре казано!

# 9
  • Мнения: X
Против, още повече, че стана ясно, че не помага за жълтеницата, заради което така я препоръчват, така че смисъл от нея никакъв.

# 10
  • Мнения: 1 477
Първата седмица само подслаждах.Сега се чудя защо  newsm78Човек докато е жив се учи.

# 11
  • Мнения: 407
Аз вода не съм давала до 9 месец,против подслаждането естествено...

# 12
  • Мнения: 46 492
Аз съм:
- против подсладената
- против водата, без значение подсладена или не, при незахранено бебе
- против подслаждането на каквато и да е храна/напитка

# 13
  • София
  • Мнения: 4 587
Против

# 14
  • Варна
  • Мнения: 4 969
ПРОТИВ!!!  Naughty
На синът ми подслаждах водата.Нямаше кой да ми каже да не го правя, а и се бях ошашавила доста като родих и слушах педи.Като ми дойде акъла в главата веднага я смених разбира се. Като знам какви "ценни" съвети съм слушала от нея ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт