На месец колко...

  • 5 044
  • 99
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 210
..изкарвате като доход (пари)?
Провокирах се от темата на Бу за "справянето без милото" и понеже не ме интересува коя от вас то4но колко пари изкарва-може и без коментар-само с гласуване.
Скоро 4етох една статия (американска) за пазара на труда и неравнопоставеността на мъжете и жените, интересно ми е при нас в БГ как седят нещата. Заради разликите в осигуряването и съществуването все още на т.нар. черен пазар на труда- пишете колко 4исто ви остават след удръжки и данъци.
Така ще видим стандарта на ССФ Mr. Green и ще се сравним със световните стандарти Simple Smile

# 1
  • Мнения: 9 814
Това е доходът ми в най-добрия случай, когато си скъсвам гъза от работа, като през последните два месеца. Иначе понякога вземам и около 1000 лв.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 210
Това е доходът ми в най-добрия случай, когато си скъсвам гъза от работа, като през последните два месеца. Иначе понякога вземам и около 1000 лв.

Е , това вече е сигурно- поне според моите наблюдения, тук май лесни пари няма, в смисъл- изкарването на сносни доходи, обикновено предполага ужасно много лишения. Аз лично имам моменти, когато се разколебавам в това как да си подреждам приоритетите, но уви животът е достатъчно сложен и без пари няма как...

# 3
  • Мнения: 5 140
Гласувах Peace

Емиииииииииииииииииииииии Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 4
  • София
  • Мнения: 6 743
Моят отговор го няма  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 3 569
Това е доходът ми в най-добрия случай, когато си скъсвам гъза от работа, като през последните два месеца. Иначе понякога вземам и около 1000 лв.

Баси ... Все едно с гъза си ги изкарваш ... Така си го написала.

Гласувах и аз.

# 6
  • Мнения: 27 524
Моят отговор го няма - нула  Mr. Green
Взимам детски, но те са 70 евро  Crazy Значи ставам за последната опция  Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 6 743
Моят отговор го няма - нула  Mr. Green
Взимам детски, но те са 70 евро  Crazy Значи ставам за последната опция  Simple Smile
Точно, и аз съм с 0, а детските не знам дали да ги броя изобщо - те са 38 лева  Rolling Eyes

# 8
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Гласувах.

# 9
  • Мнения: 9 814
Това е доходът ми в най-добрия случай, когато си скъсвам гъза от работа, като през последните два месеца. Иначе понякога вземам и около 1000 лв.

Баси ... Все едно с гъза си ги изкарваш ... Така си го написала.

Гласувах и аз.


Ти този израз не си ли го чувал?! Mr. Green

# 10
  • Мнения: 3 569
Чувал съм го разбира се. Написано обаче изглежда по друг начин Wink

# 11
  • Мнения: 9 814
Чувал съм го разбира се. Написано обаче изглежда по друг начин Wink
Е, не е това, което си мислиш, работя в медия.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Моят отговор го няма - нула  Mr. Green
Взимам детски, но те са 70 евро  Crazy Значи ставам за последната опция  Simple Smile
И аз съм само с детските

# 13
  • Мнения: 2 386
None ми прилича на Сикрет сякаш.. Rolling Eyes

Гласувам с дохода преди да замина.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 702
Засега вземам майчинство.
После колко ще бъде още не знам. Най-вероятно обаче няма да имам време да пиша в БГ мама.   Tired

Общи условия

Активация на акаунт