Глутен - Повръщане?

  • 930
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 693
Искам да попитам следното:
На сина му вчера му въведох глутен като добавих към безглутеновата каша 1 лъж супена глутенова а днес 2 с.л. и ми прави впечатление, че след като изяде кашата от 16,00 до 20,30 върна по малко няколко пъти Rolling Eyes/не обилно/
Възможно ли е да е реакция от глутена?

# 1
  • Мнения: 46 434
Диарията и отслабването са основните признаци, за повръщане не съм чула.

Но не си прави експерименти, 6 месеца е прекално рано  Confused изчакай поне до 8, за къде бързаш?

# 2
  • София
  • Мнения: 5 693
Ми и аз не знам! Rolling Eyes
Виждам,че около 7 месец много майки го въвеждат Rolling Eyes
Казваш да спра да давам?
Но след като 2 дни съм дала то си се счита за захранен нали?

# 3
  • Мнения: 46 434
... Но след като 2 дни съм дала то си се счита за захранен нали?

Ти си реши, аз лично спрях. Дадох го по грешка  Twisted Evil исках да купя безглутенови бисквити Плазмон, но етикетите бяха размазани и отговорничката за щанда ми посочи грешните  #2gunfire дадох 2-3 пъти, после се разрових из нета за упътване и ги спрях веднага, защото при цьолиакията не винаги симптомите се проявяват след приема, може да стане и след години  Tired

# 4
  • София
  • Мнения: 5 693
Мдам..... Май ще спра!
Благодаря ти! Hug

# 5
  • Мнения: 9 973
може да връща ако е преял и малко повече е подскачал... Rolling Eyes

# 6
  • София
  • Мнения: 5 693
Днес не му добавих глутенова каша в безгкутеновата и не е повръщал!
Утре,може да дам пак Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 382
Диарията и отслабването са основните признаци, за повръщане не съм чула.

Но не си прави експерименти, 6 месеца е прекално рано  Confused изчакай поне до 8, за къде бързаш?
Аз дадох като навърши осем месеца-добре ли е?

# 8
  • Мнения: 125
Диарията и отслабването са основните признаци, за повръщане не съм чула.

Но не си прави експерименти, 6 месеца е прекално рано  Confused изчакай поне до 8, за къде бързаш?

   Най-показателният първи признак за непоносимост към глутена е "мазното" или "пенливо" (не намирам по-подходящи епитети...) ако. Ако не си сигурна, че се приема добре, по-добре последвай съвета на Никол и опитай на 8-9 месеца. От опит знам, че целиакиата не е шега работа.

# 9
  • Мнения: X
Според мен е повърнал от преяждане, но го следи, ако получи разстройство или почнат да му куркат силно червата го спри.

# 10
  • София
  • Мнения: 5 693
Много мислих дали пак да дам и вчера добавих пак 1 суп.лъж. глутенова към без и не повръща Peace
Ще следя все пак Peace Hug

Общи условия

Активация на акаунт