На кой ден от преносването отидохте в болницата?

  • 3 254
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 50
   Преносвам  вече 4 ден.Нямам никакви индикации ,че ще раждам.В петък последно ми правиха запис на тоновете-всичко беше окей.Лекарят ми каза в понеделник да отида с багажа
в болницата,но ме предупреди ,че можело да ме върнат,защото нямам контракции и разкритие.Притеснява ме това,че наистина могат да ме върнат докато не станат тези заветни
10 дни ,след които трябва да решат какво ще правят.
 С първото си раждане пак преносих, но ме приеха в болницата на третия ден с 2 см. разкритие и два дни след това ми предизвикаха раждането - мина добре,но сега не знам какво ще стане.

# 1
  • Мнения: 3 376
На 5-тия ден влязох,но нямаше изгледи да раждам,просто вечерта се бях почувствала зле/мисля,че беше от някаква храна/,но тогава се бях шашнала доста.
Не бях за приемане изобщо и се чудеха дали да ме оставят,но....Родих чак след 4-ри дни без да са ми предизвиквали раждането.

Ти за какво се притесняваш,нали с бебето всичко е ок?Скоро ще се случи,вижда му се края вече,почивай си в малкото ти оставащи спокойни дни,пък бебчето когато реши,че е готово да излиза няма да има връщане назад Grinning

# 2
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Приеха ме на шестия ден.Нямах разкритие и контракции.На седмия ми предизвикаха раждането.Става въпрос за болница, която не е в София.Ходех за запис на тонове в Тина Киркова, но там ми казаха,че ще ме приемат на 10 ден, после чакат още 2-3 дни и тогава ще го предизвикват.Нямзах нерви да чакам толкова.

# 3
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
На 2-я ден след термина но имах "симптоми" че скоро ще раждам и да, родих на 3-я ден след термина  Wink

# 4
  • Мнения: 9 814
В деня на термина ме приеха в болница и решиха да остана там докато родя. По-късно същия ден решиха да ми предизвикат раждането и вечерта вече бях родила.

П.П. Леко раждане, здраво и спокойно бебече!  bouquet  bouquet  bouquet

# 5
  • Мнения: 1 931
Бях без никакви симптоми и в 7 ден след пренасянето влязох в болница.
Принципно е така- 7 ден.

# 6
  • Мнения: 50
  Иска ми се в понеделник да ме приемат-ще се  чувствам по-спокойна ,когато с бебето сме под
наблюдение PeaceА и тава чакане ме изнервя.Надявах се втория път да стане като по филмите-както си вървиш и ти изтичат водите и не ти остава време да се качиш на "магарето". Mr. Green

# 7
  • Мнения: 35
На 2-рия ден след термина. И мен искаха да ме върнат, защото било рано, понеже имало "гратисен" период за преносването. Но аз им казах, че лекарят, който ме следеше, ме е посъветвал да вляза в болница. А нямах никакви признаци , че ще раждам. Термина ми се падаше в понеделник, а родих чак следващия понеделник. С малко разправии ме приеха. А и все пак, доколкото знам, не е хубаво да се преносва много.


П.П. Леко раждане. newsm10

# 8
  • Мнения: 9 973
не съм преносила,но знам,че на 8 ден ти предизвикват раждане

# 9
  • Мнения: 698
На 6-тия ден ме приеха в болницата за наблюдение и родих; не са предизвиквали раждането, тръгна си нормално.  Grinning

# 10
  • Мнения: 24
Приеха ме на 11-тия ден и веднага ми предизвикаха раждането. Докторите тук (в една далечна страна) не се притесняват толкова от пренасяне. Следят бебето и ако е добре не дават зор. На 11-тия ден обаче моят доктор каза, че сме чакали достатъчно.

# 11
  • Мнения: 3 376
не съм преносила,но знам,че на 8 ден ти предизвикват раждане
Не е задължително и не винаги се практикува така.Аз преносих 9 дни и родих без предизвикване на раждането.
Имаше момиче,което пренасяше 16-ти ден,незнам какво стана с нея,сигурно са и го предизвикали.

# 12
  • София
  • Мнения: 43 903
Ходи се в деня термина, после всеки ден - за запис на тоновете, ако до седмица не родиш те приемат в патологична и преценяват дали да предизвикат раждането или да изчакат още... Една приятелка така я приеха в шейново, но я оставиха още седмица да си преносва, щяха да го предизвикват, когато така или иначе водите й изтекоха и нещата си тръгнаха естествено.
Но е важно да се следят тоновете на детето, така че не чакай а иди на един запис.
Аз преносих 3 дни. Именно на 3-тия ден на записът ми казаха че имам прекрасни контракции и да качвам да раждам, бях с...4-5 см разкритие...не помня точно....

# 13
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 050
Първият път влязох на 10-я ден от преносването, на 15-я ми предизвикаха раждане.
Вторият път влязох на 15-я ден от преносването, а на 18-я ми предизвикаха раждане.

не съм преносила,но знам,че на 8 ден ти предизвикват раждане

Това пък откъде го знаеш?! Вероятно от някой, на когото тогава са предизвикали раждане  ooooh! Всичко е строго индивидуално.

# 14
  • Мнения: 183
На 30.12. ми беше термина, но както се вижда на лентичката родих на 05.01. Всеки ден след термина ходих на преглед и се уговорихме със лекарката, че ако не родя до 5-ти - направо да си взема багажа и да влизам в болницата да ми предизвикат раждането. Предизвикаха ми го и родих. Това е . Ти се разбери със твоя лекар А разкритие имаш ли? Успех! Peace

Общи условия

Активация на акаунт