Добри лични лекари и педиатри във Варна

  • 4 485
  • 2
  •   1
Отговори
Бихте ли ми препоръчали някои и в кои болници работят?Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 36
първо здравейте. Относно добри лични лекари мога да споделя нещо. Имаме дете на 3.5 години. Отначало бяхме на един, два, трети лекар , но никога не бяхме доволни, независимо, че малкия още беше бебе, и не се налагаше често да ходим при доктори. така, че старите лекари няма да ги коментирам. Един приятел ни препоръча д-р Албена Тодорова. Отидохме и се записахме при нея. Тя работи в кабинет с д-р Ирена Николаева, като първата е педиатърката, а втората за възрастни. Така цялото семейство се записахме при тях. Малко след това дадохме детето на ясла, и той започна непрекъснато да боледува. Буквално бяхме в кабинета им два пъти на седмица. Тези докторки винаги ни посрещаха с усмивка, преглеждаха най-подробно детето, и го лекуваха както могат. Никога не се нацупиха, или нещо от този род. Винаги си играеха с детето, даваха му бонбони и т.н. В крайна сметка малкия иска да ходи само при тях и никъде другаде. Да уточня, че във връзка с честото боледуване на детето много често се е налагало да ни дават направления за разни изследвания. Докторките винаги даваха направления, без никакви условия. На мен също ми се е налагало да искам направления, и съм нямала проблеми. В краяна сметка мога да кажа, че д-р Тодорова и д-р Николаева са истински лекари, винаги усмихнати и любезни, никога не те връщат и не ти отказват помощ. Затова ви ги препоръчвам. Кабинета им се намира в Окръжна болница, старото АГ, на ет.3.

# 2
  • varna
  • Мнения: 404
в здравния справочник има тема точно за педиатрите въвъ Варна!Там ще намериш наистина много ценна информация

Общи условия

Активация на акаунт