Дайте ми съвет!

  • 1 079
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте момичета!
Бременна съм в края на 4 месец, и понеже съм на кичури, мисля да си ги подновя пак с фолио.
Дали ще вреди по някакъв начин на бебо?
Помогнете ми защото съм притеснена.

# 1
  • Мнения: 4 111
Можеш спокойно да подновиш кичурите си. Аз се притеснявах както теб, защото се изрусявах и доста се интересувах по въпроса. Единствено те съветвам да го правиш на открито или в добре проветриво помещение, за да не ти стане лошо от миризмата на боята, друг проблем няма. Успех!

# 2
  • Мнения: 9 973
не пречи,боядисвай се

# 3
  • Мнения: 953
То че не пречи така е, друг е въпросът дали ще ти хване боята.

# 4
  • Мнения: 617
не пречи! Бягай да се пооправиш  Mr. Green
аз също си правих и правя кичури

# 5
  • Мнения: 4 784
Кичури не съм си правила, но се боядисвах и всичко си беше наред. Единствено миризмата на боята ме дразнеше.

# 6
  • Мнения: 6 441
Хайде само пишете по-конкретни заглавия на темите!Има го и в правилата на форума  Hug

Една моя приятелка си прави кичури и една мадамка се роди с руси кичурчета(а родата и от двете страни са чернокоси  Wink ).Просто давам като приемр.Иначе от разни специалисти съм чувала,че няма проблем.Но аз докато бях бременна не съм се боядисвала-предпазна мярка Hug

# 7
  • Мнения: 814
Няма проблем Peace. Аз също не съм спирала да се боядисвам, но и мен ме дразнеше миризмата.  

# 8
  • София
  • Мнения: 4 588
Не мисля, че ще навреди. Аз през цялата бременност се боядисвах както обикновено.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Аз точно така продължих.Преди това си боядисвах цялата коса,а откакто забременях минах на кичури.

# 10
  • Мнения: 3 092
няма да ти навреди.
Най-много да изглеждаш по-добре ! Wink

# 11
  • Мнения: 13
Много ви благодаря момичета! Hug

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Не мисля, че ще навреди. Аз през цялата бременност се боядисвах както обикновено.
И аз. PeaceДействай!

# 13
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Много ви благодаря момичета! Hug

и пусни после снимка да те видим  Laughing

# 14
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
и аз се присъединявам Peace
Боядисай се спокойно, сега ще си още по-красива и отпреди Grinning

Общи условия

Активация на акаунт