Диетата на д-р Ори Хофмеклер

  • 31 490
  • 413
  •   1
Отговори
  • Мнения: 162
Здравейте всички!От една седмица спазвам тази диета и има страхотен ефект,затова искам да го споделя с вас.Програмата на доктора е използването на сочни плодове и зеленчуци през целият ден,а вечер да се яде това за което имаш желание до насищане.това позволява на организма да се превърне в добре работеща машина за изгаряне на калории.Списание диета и красота -брой 9 от септември 2005г.Доктора препоръчва да започваме вечерята със салатка,после протеинова храна и евентуално ако сме все още гладни въглехидратна храна.Интересно е,че е позволено и сладко,но разбира се не е препоръчително.То само забавя процесът на топене на натрупани мазнини.Първият видим резултат е,че коремът се прибира.Вечер,когато е основното ядене стомахът е свит и съответно количеството изядена храна не е неимоверно голямо. Ами това е,а си търся подкрепа,има ли желаещи? bouquet

# 1
  • Мнения: 4 326
сподели какъв е твоят резултат.от колко кг си започнала,колко си свалила,за колко време?
мерси предварително!

# 2
# 3
  • Мнения: 162
Ами значи аз започнах от 66 кг и за седмица и нещо на режима сега съм 64.Това си е нормално и безопасно сваляне. Миранди,благодаря а старите теми,аз от тук разбрах за този режим.Има ефект!!!Огромен и траен!!!По-лесно ще е ако сме повече.Успех bouquet

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 526
И аз преди няколко месеца спазвах за около 2 месеца тази диета и наистина отслабнах - не знам за килограми, защото нямам кантар, но на сантиметри - видимо. Но като спрях да спазвам този начин на хранене и пак си върнах старото тегло.  Сега - преди 2 седмици започнах разделно хранене, но още не мога да се амбицирам да го спазвам абсолютно точно. Може би ако съчетая двата режима - на д-р Хофмеклер и вечер - разделно хранене, ще има още по-голям ефект. То по принцип тази диета през деня си е чисто РХ - само плодове като отделно хранене.

# 5
  • София
  • Мнения: 194
Тази диета звучи приемливо за хора като мен, които най вече успяват да вечерят Simple Smile
Може ли малко повече информация за това какво ядете през деня и по колко .
Аз съм също 65 кг на 160 височина и много искам да сваля до 10 кг. Embarassed
 Обаче не успявам да спазвам режима на популярните диети.

Хрис , ако искаш компания , хайде - аз съм навита.

# 6
  • Мнения: 941
и аз ще се включа от днес на диетата, и аз имам да свалям около 10килца, 168съм и сега тежа 63-64 кг, искам да попитам може ли да се пие чай с мед, и плодовете и зеленчуците еднотипни ли трябва да бъдат или може да са различни, до сега съм на една ябълка, но на мен към 2ч ми е критичен, не че ставам гладна но просто ми се яде, и ако хапна после се нахвърлям на яденето, особено ако съм в къщи, навън нямам проблем

# 7
  • Мнения: 621
Аз от една седмица съм на тази диета и резултата е - 2 кг. така че бройте ме и мен  Grinning

# 8
  • Мнения: 621
Къде сте бе дами  newsm78 Аз днес хапнах щото една колежка родила и мъжо й черпава с торта, не можех да откажа почерпка за здравето на детето. Та така ... от утре пак ще си хрупкам плодове до вечерята  Grinning Идвайте да казвате вие до къде я докарахте  Grinning

# 9
  • Мнения: 941
ето ме и мен
galateia е ти имаш една седмица в аванс така че ти е простено  Peace
днес горе долу се справям, но има още време и се чувствам като ламя, не съм гладна ама ми се яде, и само чупя пръсти и си намирам занимавки
ето моето меню днес, сутринта кафенце, както обикновенно, към 11.30ябълка, после вече почнах да се въртя в кухнята, изпих два чая, хапнах един портокал, после морковче, после кафенце, и сега пак една ябълка, мисля и чайче да си направя,
Дано издържа още малко и да вечерям с детето, ще ядем еднакво, зеленчукова супа и салата, хихихи

# 10
  • София
  • Мнения: 194
Да се отчета за днес :
сутринта едно кафе и банан - това беше преди да се запиша в темата.
после минерална вода и кафе с мляко - малко но .... все пак мляко.
и това е .
имах доста работа и не успях да мисля за храна, но след малко се прибирам в къщи и дано да успея да се въздържа и да хапна малко...
вероятно : зелена салата с репички и 1-2 сармички Confused  според вас много ли е?

# 11
  • Мнения: 941
little stranger мисля че не е много но стига да стиснеш уста само на една две сърмички,  Joy
аз мога да не ям, и не съм гладна, проблема ми е че като почна да ям и не мога да спра и се освинвам, този вреден навик трябва да преборя и аз чакам да стане седем часа но дано се спра само на една паничка супичка, хихихи и да не отварям повече хладилника след нея
айде утре на кантарчето и да видим ще има ли стимул

# 12
  • Мнения: 4 435
Много ми е странно,уж вечер може да си ядете всичко,а изведнъж чета-салата и 1-2 сърмички много ли е? Или пък че ще се вечеря само купичка супа.За мен това е глад и безумен режим.Нормално е да се свали,вие фактически не ядете.И йо-йо ефекта ще е задължителен.

# 13
  • Мнения: 162
Здравейте,Slav4e_Av4e, Клара,little stranger,galateia,Валя!!!Ехее...много е хубаво да си има подкрепа човек  bouquet за всички!!! Значи общо взето резултата за седмица е около 2 кг-и аз толкова свалих,като се има в предвид,че няколко вечери прекалявах и хапвах и сладко.Сега вечер гледам да хапвам освен салатката само протеини.Да кажа-166 см съм и 64 кг.Мечтая си за 55-56 кг  Praynig Това ми е идеалното тегло,едър кокал имам  Crazy
И аз да се отчета за днес.Нямах много време за хапване и деня изкарах на 2 големи мандарини и една ябълка.Нямах време за друго.Сега вечерях зелева салата към 200 гр,150 мл таратор и кофичка кисело мляко с подсладител.Грубо сметнато калориите ми не стигат и 1000.Това е от мен,целувки на всички и успех!!!Да не ме оставите  Hug

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 526
Добро утро! Давайте все така! И аз ще се опитам да съм по-стриктна вече. Малко трудно, защото от 1 януари съм на нова работа - на 5 мин. път пеша от нас и на обяд си идвам в къщи и се отпускам да си хапвам. Преди това работех далеч и беше по-лесно да си ям само плодове през деня. Но ще гледам да си наложа дори и да се храня в къщи да е само ябълки.

Общи условия

Активация на акаунт