Полски мебели

  • 12 676
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Помагайте мами!Предстои ми така дългоочаквания ремонт . Но имам дилема за детската стая - чудя се качествени ли са полските мебели и дали да купувам от тях.Вярно,че цената е доста ниска и приемлива ,интересни са като цветове и изпълнение, но качеството ми се струва доста ниско. Мебелите на carlo danieli са страхотни като дизайн, ценичките са хубави ,но и радостта на децата като ги видят не е малка , така че бих прежалила някой лев в повече, но скоро ги разглеждах отново и отваряйки  и затваряйки вратички разни те ми се сториха доста афив.Какво ще кажете вие ,споделете своя опит с мен .  bouquet

# 1
  • Мнения: 395
Имаше скоро такава тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=269286.0

# 2
  • Мнения: 178
Няма нищо лошо да си вземеш полски мебели. Има много качествени и пълни боклуци. Имай впредвид само, че твърде ниската цена обикновено означава не добро качество. Обаче и високата не е гаранция за добро качество. Аз бих ти препоръчала да ги огледаш внимателно, по - добре е да са направени от чисто дърво. Ако са ПДЧ има опасност кантовете да се разлепят бързо. Добрите кантове са 2-3мм., така няма и ръбовете да са твърде остри за детето. Ако си нямаш и хабер от качество на мебели, по - добре се консултирай с познат. Понякога най - красивите и най - сладки детски мебели са пълни боклуци. Те просто са изкопирани от скъпите италиански модели по списанията. Успех!

# 3
  • София
  • Мнения: 5 919
Аз мога само да дам отзив за мебели на фирма BRW, изглеждат добре и се сглобяват лесно Wink, но още не сме ги употребявали, за да кажа дали са стабилни.

# 4
  • Мнения: 2 388
За мен са добри, като дизайн. Лесно се сглобяват, има избор от тях и най - важното евтини са, така, като ми омръзнат ще си взема нови. Примерно кухня от 3-4 000 лв ще се замисля дали да я сменя след 2-3 години, но секция от 600-700 лв изобщо.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 493
А от къдде си ги поръчвате - тоест къде име магазина - или и те са само на Каталог

# 6
  • Мнения: 2 388
Мога да ти отговоря за Бургас, но виждам, че си от София и незнам информацията дали ще ти е полезна.

# 7
  • Мнения: 1 558
Аз мога само да дам отзив за мебели на фирма BRW, изглеждат добре и се сглобяват лесно Wink,
Ние сме с такива в хола, като избрахме серия ЛАРГО, като примерно шкаф с 2 вратички и 4 чекмеджета ми струваше около 500 лв, а огледалото над него беше около 120 лв. Според мен са на достъпни цени със задоволително качество. От година и половина ползваме , , не е мръднало.

# 8
  • MJF
  • Мнения: 8 528
dioni и в други теми сме говорили за мебелите на brw.потърси с търсачката в този подфорум и ще видиш.накратко те нямат представителен магазин.продават ги какви ли не мебелни магазини.в София в всички по-големи има тяхна стока.самата фирма има сайт така че го разгледай.аз имам техни мебели и като цена -качество мнението ми е добро,като не ми хареса друго за сумата която имах взех тяхно.аз нямах 18 дупки  по секцията но имам бормашина та така.разгледай.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 493
6o6ul40 - благодаря, разгледахи поизчетох темите, но реших че може би имат някакъв представителен магазин - затова попитах
Харесах една модулна система и много ми се искаше да мога да я видя на живо преди да дам толкова пари

# 10
  • MJF
  • Мнения: 8 528
ако минеш по магазините за мебели в Люлин,еником и магазина на сливница в отсечката между ул. Мария луиза и  ул.раковски все ще видиш някой чарк от някоя система.добре е да я видиш на живо .ако не е тайна коя си харесала.аз им имам каталога.дадоха ми го в един от магазините,като обикалях по мъките. Whistlingголямо обикаляне беше. ooooh! Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 4 493
Система ЕЛФ - детски мебели - има го в синьо и оранжево
В Люлин ходих - няма ги, в Еником в Надежда също

# 12
  • MJF
  • Мнения: 8 528
brw нямат елф.или    е на друга фирма или името не е така.ти видя ли www.brw.com.pl?

# 13
  • София
  • Мнения: 4 493
Видях ги тук http://www.mebelitebg.com/index.php?page=shop.browse&categor … mart&Itemid=8, казаха ми че са полски - за фирма незнам
Гледам, че другите неща от сайта ги има в този каталог

# 14
  • MJF
  • Мнения: 8 528
 Peaceтова ако е на brw  е нещо ново за мен но много ми харесва определено.може би това е причината и да го нямат още като мостра.обаче  наистина е много добро.

Общи условия

Активация на акаунт