GOSH

  • 73 305
  • 749
  •   1
Отговори
  • Мнения: 39
От много мои приятелки чувам много добри отзиви за тази марка.А пък и самата аз ползвам спирала,лосион за тяло,рол-он..Цената е приемлива.

# 1
  • Мнения: 39
Ако сте ползвали тази козметика,споделете впечатления.

# 2
  • Мнения: 1 802
Щом ползваш техни продукти, би могла ти да споделиш със нас впечатленията си!  Simple Smile  Wink

# 3
  • Мнения: 39
Ами,спиралата която ползвам е за обем.Ползвала съм много марки,но тази ми допада най-много.Не слепва миглите.Лосионите за тяло попиват добре и ухаят страхотно.От всички рол-они които съм ползвала този на  gosh издържа най-дълго време.Това е лично мое мнение.Казвали са ми,че пудрата им е много добра,но не съм я ползвала.

# 4
  • Мнения: X
И аз съм ползвала същата спирала. Не е лоша Peace

# 5
  • Мнения: 39
Забравих да спомена,че съм пробвала на сестра ми течно червило на Gosh,но не ми хареса.

# 6
  • Мнения: 116
Дезодоранта е страхотен. Много ми допада аромата и е страшно издръжлив! Колкото и да харесвам Нивеа и Дав като аромати, до вечерта няма помен от тях.

# 7
  • Мнения: 750
Не съм ползвала тези продукти!
Ще ми е интересно да науча повечеко за тази марка..... Thinking

# 8
  • Мнения: 2 414
Къде в София мога да намеря декоративната козметика на GOSH? Praynig

# 9
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 158
Ползвам боди лосионите и съм много доволна!

# 10
  • София
  • Мнения: 2 160
От години ползвам боди лосионите на Gosh , много съм доволна  Peace

# 11
  • Мнения: 1 318
И аз съм доволна - преди няколко месеца ми препоръчаха тази марка в един козметичен магазин и съм много доволна.

# 12
  • Мнения: 530
Аз доколкото знам декоративна козметика на Gosh не се внася на БГ пазара.
А лосионите от къде си ги купувате, че не съм ги виждала скоро?
 newsm78

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 779
Освен спирали на Gosh друго не съм виждала, може и да има обаче. В РУМа в Младост 2 продават спиралите им по 7-8лв. Все още не съм ги пробвала.

# 14
  • Мнения: 39
Явно  само в моя провинциален град има-пудра за лице,течно червило ,различни спирали ,очна линия  и др. козметика на Gosh?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт