помощ-якето ми боядисва

  • 543
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Моля ако има компетентни нека ми помогнат! Купих си черно памучно яке и ужасно боядисва. Не съм го забелязала при покупката. Изпрах го 2 пъти но уви и най - лошото е, че боядисва вътрешната част, която е с лека подплата - пак памучна. Моля ако някой знае как да се справя с това нека ме посъветва. Може би трябва да го дам на химическо чистене. Направо ще се побъркам. Как може да се продават такива боклуци. Cry Cry Cry Cry Cry

# 1
  • Мнения: 1 941
Оплачи се в Комисията за защита на потребителите, боята може да е канцерогенна. Върни якето и с парите си купи ново!

# 2
  • Мнения: 824
Най-добре го върни в магазина.Би трябвало  да го заменят за друг артикул на същата стойност,или да ти възстановят сумата.В противен случай рискуваш да си съсипеш всички дрехи,които  комбинираш с това яке.

# 3
  • Мнения: 120
Аз имах подобен проблем.Купих си черни дънки и ги изпрах.Още от първото обуване краката ми бяха черни и даже имаше следи от пръстите на ръцете ми като си бях кръстосвала краката.Върнах го в магазина,но продавачката ми е позната и го счете като рекламация.Тя се опитала да го върне в склада,но и казали,че това не е рекламация,защото черните дрехи пускали.Аз по принцип имам доста черни дрехи,но не пускат.Представяте ли си ако дънките,сутиените и блузите пускат за какво става въпрос?Или върни якето в магазина или искай адреса на склада от който го взимат и се оплачи в комисията.

# 4
  • Мнения: 2 926
Накисни го в разтвор на оцет и вода.
Би трябвало да спре да пуска.

# 5
  • Мнения: 3 641
И аз имах едно такова. Спасение нямаше и го изхвърлих Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт