Черен списък на лекари в Бургас

  • 634 501
  • 1 091
  •   3
Отговори
# 645
  • Мнения: 1 208
аз щте добавя кам 4ерния списак доктор Ризова,доктор Гамишев,доктор Добрева
[/quote]

Може ли подробности? В противен случай това си е поредното висящо във въздуха твърдение, не особено грамотно при това..
[/quote]

Още веднъж се убеждавам,че на едни лекарите са помогнали на други не .Не трябва да ги слагаме всички под общ знаменател.Например ако не беше Гамишев моята голяма дъщеря нямаше да я има на белия свят.По време на раждането макар,че той беше при друго момиче а аз си нямах лекар човека ме обслужваше изцяло защото дежурния почти го нямаше.Той повече се притесняваше за мен отколкото за неговата родилка,която му беше платила.Имаше проблем с бебето и ако не беше той още щях да изплаквам очите.После отидох да му се отблагодаря с парички но той отказа с думите,че живота на едно бебе не струва пари и,че го е направил с удоволствие.Каза ми,че ако го бях наела да щях да си платя но така като в моя случай - не

# 646
  • Мнения: 3 621
Още веднъж се убеждавам,че на едни лекарите са помогнали на други не .Не трябва да ги слагаме всички под общ знаменател.Например ако не беше Гамишев моята голяма дъщеря нямаше да я има на белия свят.
Абсолютно си права,от всеки лекар има и доволни и недоволни. Тук във форума има едно момиче, което март месец изгуби бебето си заради Гамишев, абсолютно здраво и доносено дете... пишехме заедно в отчетните.

# 647
  • Мнения: 1 208
Още веднъж се убеждавам,че на едни лекарите са помогнали на други не .Не трябва да ги слагаме всички под общ знаменател.Например ако не беше Гамишев моята голяма дъщеря нямаше да я има на белия свят.
Абсолютно си права,от всеки лекар има и доволни и недоволни. Тук във форума има едно момиче, което март месец изгуби бебето си заради Гамишев, абсолютно здраво и доносено дете... пишехме заедно в отчетните.

Ужас - аз този човек ще го благославям до края на живота си а това момиче горкото ...така е - всеки лекар при всеки пациент различно.Ако се сещаш с теб пишехме навремето в искам бебе  LaughingТогава бях дидикар Peace

# 648
Здравейте мами от Бургас!
Имам си регистрация, но нарочно влизам анонимно, т.к. не искам да си навличам неприятности.
От София съм, но бях две седмици на почивка в Созопол. Един ден, докато си четях вестник "Труд", попаднах на следната обява:
http://saintsof.s801.sureserver.com/images/links/Baner_4d_500.jpg
Позвъних на обявения телефон и си записах час.
1. Когато отидох, трябваше да чакам близо половин час, за да влезна.
2. През цялото време на прегледа (около 10 мин продължи всичко) лекарката си гледаше на монитора без да обяснява.
Накрая ми връчи диска и аз по най-бързият начин се изнесох, за да видя записа на компютъра си, който бях помъкнала в колата.

Но...дискът не се четеше. Прибрах се в Созопол и къде ли не пробвах диска, но нито на компютри, нито на ДВД плеър, никъде не го прочете, а си личеше, че имаше запис на него. Според момчето в компютърния клуб, където отидох с последна надежда, с по-евтините дискове, като постоели малко, така ставало.
И така, останах си с изгубения ден, набутката от 60 лв и неприятното преживяване. Така и не си видях как изглежда физиономийката на детето ми.

Каква е ползата от добрата апаратура, след като няма добри лекари?
От всички отзиви в интернет останах с впечатлението, че д-р Ченгелиева е най-добрата за 4Д в Бургас и за това си взех час при нея. Може някога да е била добра и старателна, но мен ме претупа по най-бързият начин, без дори и дума да обясни как е бебо. Можеше преди да ми даде диска да провери дали има запис на него поне. Добре, че отидох на този преглед, защото иначе, подлъгана от голямата реклама, почти се чудех дали пък да не родя във Ветрен. За мен изводът е следият: Луксозните условия  нито в Св.София, нито в Дева Мария, не могат да компенсират непукизма на оялите се бургаски лекари.

На хазяите ми от Созопол миналата година им се беше родило внуче. Снаха им си беше избрала частна клиника във Варна и беше изключително доволна, както от отношението на персонала, така и от условията. 
Съветът ми към вас е да не се подвеждате от реклами и нагласени статии от купени журналисти, да си разпитате майки къде са раждали и да ползвате услугите на тези болници, от които почти всички са доволни. По-добре да изтърпите едно пътуване до Варна но с добър резултат, от колкото да плащате на бургаски алчни лекари и да останете разочаровани.

# 649
  • Мнения: 274
На хазяите ми от Созопол миналата година им се беше родило внуче. Снаха им си беше избрала частна клиника във Варна и беше изключително доволна, както от отношението на персонала, така и от условията. 
Съветът ми към вас е да не се подвеждате от реклами и нагласени статии от купени журналисти, да си разпитате майки къде са раждали и да ползвате услугите на тези болници, от които почти всички са доволни. По-добре да изтърпите едно пътуване до Варна но с добър резултат, от колкото да плащате на бургаски алчни лекари и да останете разочаровани.
Абсолютно вярно!!!  Peace От личен опит, за съжаление, пътувам до Варна на ЖК през 20 дни, там и ще раждам, живот и здраве. В Бургас на гинеколог ПОВЕЧЕ НЕ

# 650
  • Мнения: 5 539
За проследяване съм съгласна, но за раждане - не съвсем. Да отидеш да раждаш на 130 км. крие своите рискове, освен ако не става въпрос за планирано секцио или предизвикано раждане. Или пък ако имаш възможност да се изселиш там за последните седмици на бременността, с което пък ангажираш други хора, роднини, близки.
Смятам, че новата частна клиника е добър вариант за раждане, аз бих избрала нея, ако трябваше да раждам сега. Дали Майчин дом - Варна може да предложи нещо повече от Ветренската болница?!

# 651
  • София
  • Мнения: 1 120
Дали Майчин дом - Варна може да предложи нещо повече от Ветренската болница?!
Да, предлага и то най-важното - добри лекари.
А "Дева Мария" предлага ли нещо повече от другите бургаски болници, освен луксозни хотелски условия?
Нов бардак със стари к*ви.

Последна редакция: нд, 04 окт 2009, 17:20 от miss piggy

# 652
  • Мнения: 274
Дали Майчин дом - Варна може да предложи нещо повече от Ветренската болница?!
Да, предлага и то най-важното - добри лекари.
А "Дева Мария" предлага ли нещо повече от другите бургаски болници, освен луксозни хотелски условия?
Нов бардак със стари к*ви.
Майчин дом Варна предлага наистина доста по-добри лекари поне от нашите тук. Нов бардак със стари к...и е точното наименование на Дева Мария  Peace И да, раждането ми ще е планово секцио, а и да не беше пак бих пътувала до там, ако се наложи, а защо не и да отида по-рано. Роднини нямаме, но ако трябва ще отседнем на квартира, отколкото да родя тук  Peace Пак казвам - личен опит, защото заради тези тук останах без тръба, а заради докторите от Майчин дом останах жива и сега съм бременна

# 653
  • Бургас
  • Мнения: 384
Варна,София,Плевен та дори и Сливен са на много по високо ниво и на прегледи,лечения,операции и на раждания-стига вече с тая Ветренска болница определението което е дала miss piggy е много точно Hands Clap!
ще ги видим и там как работят Mr. Green
докато не започнат да ходят по семинари и да четат малко повече за съвременните методи на лечения и лекарства-няма какво и да ги гледам лично аз!  Crossing Arms

П.П.темата е Черен списък на лекари в Бургас,а НЕ е за болниците

# 654
  • Мнения: 5 539
Да пази Господ, навсякъде стават грешки, а аз само в Бургас съм раждала, но нямам сериозен повод да съм недоволна. Виж, за диагностиката намирам космическа разлика между Бургас и Варна.

# 655
  • Мнения: 3 016

Не  само твоят диск. И моят не се отваряше, направен от Калчева.

# 656
  • Мнения: 8
Като добавяте някого към този списък то поне обяснете  защо .Иначе само гадаем и се чудим .
При мен стана така 4е др.Гамишев ми следя бременноста колкото пати ми се наложи да го потарся за нещо тои никог не си вдигаше тел.на консултациите ме претупваше.Реших за раждането да се уговоря с др.Ризова.Уговорих се с нея,последните 2 месеца тя ми следеше бременоста.когато влязох в 9ти месец полу4их контракции отидох при нея да ме прегледа и тя каза 4е вси4ко е наред но бил малак плода и ми изписа хап4ета за задаржане при което трябва6е да ги пия 10 дни но аз на 9тия ден бях с контракции на 5 мин.обадих и се да и кажа.Тя ме повика да ме прегледа отидох прегледа ме и каза да спирам хап4етата и да 4акам след което се пребрах това беше кам обед и на сутринта ве4е ми бяха на 2/3мин.контракциите обадих и се заштото имахме уговорка,тя ми каза ми отиваи които лекар е там да те оперира защтото аз не сам на работа,ако доида трябва да плашташ на болницата.Направо и затворих тел.и трагнах кам болницата при което там запо4на моя кошмар.Стоях 2 4аса близо пред родилно докато доиде лекар да ме прегледа а това беше зимата и след като благоволи др.добрева да ме прегледа каза 4е е по4нало райдането и ме приеха.сложихаме да слушат тоновете и така разбраха 4е няма тонови бебето и после др.добрева ме гледа на видеозон и ми вика 'АБЕ МОЕТО МОМИ4Е БЕБЕТО ТИ Е УМРЯЛО БЕ КАК НЕ СИ СЕ ОСЕТИЛА'то поне от 10 дена е умряло.аз и казвам как така като в4ера сутринта бях при РИЗОВА на преглед вси4ко беше нормално.извинетеме ако е несварзано но просто сам на предела наа силитеси.незнам просто някои са доволни но има и мн,които не са

# 657
  • София
  • Мнения: 1 120
Побутвам темата напред.
Аз съм от януарските мами и, ако всичко е наред, мисля да прекарам предстоящото лято в Крайморие в къщата на едни приятели, които заминаха в чужбина.
Най-много ме интересуват педиатрите в Бургас и по-специално тези, при които не бива да ходя, но също и болниците, които допускат такива лекари да работят при тях. Обикновено фаталните грешки ги правят известните лекари, които толкова са се възгордели от позицията си, че в един момент се забравят и започват да претупват работата.Това важи и за другите професии, но при лекарите и най-малката грешка може да доведе до фатален край и тежки страдания на потърпевшите.


Веселина, много съжалявам за случилото се.
Дано имаш подкрепа от близките ти, които да ти помогнат да преживееш загубата.






# 658
  • Мнения: 49
miss piggy важно е на какъв ще попадниш,може да е най хваления доктор ,но да се окаже че е некъдърник,всичко е на риск и на късмет.Има много теми и инфо за бургаските "специалисти",така ,че ти желая много късмет и търпение,леко и безпроблемно:preggo:

# 659
  • Мнения: 494
Като добавяте някого към този списък то поне обяснете  защо .Иначе само гадаем и се чудим .
При мен стана така 4е др.Гамишев ми следя бременноста колкото пати ми се наложи да го потарся за нещо тои никог не си вдигаше тел.на консултациите ме претупваше.Реших за раждането да се уговоря с др.Ризова.Уговорих се с нея,последните 2 месеца тя ми следеше бременоста.когато влязох в 9ти месец полу4их контракции отидох при нея да ме прегледа и тя каза 4е вси4ко е наред но бил малак плода и ми изписа хап4ета за задаржане при което трябва6е да ги пия 10 дни но аз на 9тия ден бях с контракции на 5 мин.обадих и се да и кажа.Тя ме повика да ме прегледа отидох прегледа ме и каза да спирам хап4етата и да 4акам след което се пребрах това беше кам обед и на сутринта ве4е ми бяха на 2/3мин.контракциите обадих и се заштото имахме уговорка,тя ми каза ми отиваи които лекар е там да те оперира защтото аз не сам на работа,ако доида трябва да плашташ на болницата.Направо и затворих тел.и трагнах кам болницата при което там запо4на моя кошмар.Стоях 2 4аса близо пред родилно докато доиде лекар да ме прегледа а това беше зимата и след като благоволи др.добрева да ме прегледа каза 4е е по4нало райдането и ме приеха.сложихаме да слушат тоновете и така разбраха 4е няма тонови бебето и после др.добрева ме гледа на видеозон и ми вика 'АБЕ МОЕТО МОМИ4Е БЕБЕТО ТИ Е УМРЯЛО БЕ КАК НЕ СИ СЕ ОСЕТИЛА'то поне от 10 дена е умряло.аз и казвам как така като в4ера сутринта бях при РИЗОВА на преглед вси4ко беше нормално.извинетеме ако е несварзано но просто сам на предела наа силитеси.незнам просто някои са доволни но има и мн,които не са


За съжаление от немарливостта на др. Ризова моя приятелка загуби бебето си преди дни в 6 мес. CryИ на нея и се е случило нещо подобно, като въпросната лекарка я е карала да взима Нош -па заради болки в корема и не е прецинила, че би трябвало да я викне и прегледа ,а тя милата е имала контракции .

Общи условия

Активация на акаунт