Моята история,моля за съвет!

  • 1 181
  • 5
  •   1
Отговори
  • Където е сърцето
  • Мнения: 394
Няма да изпадам в подробности,че това ми беше 3 бременност и пак неуспешна като предните пъти неразвиващ се ембрион или по точно missed.Само че този път докторката уж виждаше че има сърдечна дейност и ме тъпчеше с Дуфадтон и Прегнил и така 1 месец биене на прегнил а то не се е развивало изобщо.Отивам да ме види друг лекар и той установява че няма сърдечна дейност и вижда киста в единия яйчник.тогава нали се сещата не ми беше изобщо до кистата.Последва кюретаж и на 15-20 ден от него отивам пак на преглед.тогава ми сервират че имам малък миомен възел ,киста на единия яйчник и фоликул в другия.Последва първия цикъл след кюретажа и на 5 ден от менструацията отивам на друг лекар да ме види и той и той установява 2 кисти на двата яйчника ,но за миомен възел не казва нищо.Пих оргаметрил и цистофемин и ще ходя пак.Малко дълго стана,но въпроса ми е възможно ли е от бремеността  и всички хапчета и инжекции да е станало объркване на хормоните и от това да са се получили всички тези неща?А дали ще изчезнат кистите и миомния възел.Много съм се притеснила.

# 1
  • Мнения: 160
Аз не мога да те посъветвам, но ще ти дам кураж.  Hug

# 2
  • Мнения: 4 324
Много съжалявам за случилото се Sad
Кистите доколкото знам могат и да изчезнат сами (зависи какви са де), ама миомният възел едва ли Sad Консултирай се с още един лекар и изрично го попитай за миомата! Кистите може да се дължат и на хормоналните смущения.

# 3
  • Мнения: 31
Отиди при д-р Попова от 5 градска болница-тя е факир!8317671 е тел на частния и кабинет - взима 50 на преглед но ако има нещо ще го открие.На мен ми откри рак на шийката в начален стадии , и се разминах с лека операция . Пожелавам ти УСПЕХ !

# 4
  • Мнения: 140
Явно възелчето е много малко, но след като знаеш, че има такова просто ще се проследяваш. Трябва ти добър специалист с добър ехограф. Кистите на яйчниците може и да са от хормоните с които са те тъпкали толкова време. Консултирай се с лекар!

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 4 471
Много съжалявам за случилото ти се. Аз съм с два миседа, така че те разбирам. След първия изведнъж ми откриха двурога матка, кисти по яйцниците и миомен възел -външен. Отидох при друг док. за потвърждение. Той не видя кисти и двурогост, потвърди миомата и откри още една малка -този път вътрешна или както там се казва. Трети док отново потвърди миомата - външна, но другите неща ги отхвърли. ТАка че всичко зависи от лекаря и апаратурата му.
Както казват момичетата- кистите може да изчезнат. Но миомата - не и едва ли има връзка с лечението при тази бременност. Просто трябва да я следиш дали расте бързо. Успех

Общи условия

Активация на акаунт