розово червило

  • 3 117
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Искам да си избера ново розово червило,обаче не мога да се спра на подходящ нюанс. С доста светла кожа съм и за това не искам да е много бледо розово,нито пък някакво,което да е пембено..Търся нещо,което хем да си е розовко,хем да се доближава до наормалния цвят на устните,като същевременно изглежда свежо. Знам,че звучи много объркано,нобих се радвала да ми дадете идея за подобен цвят от марките,които ползвате.  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 388
От няколко години и аз се опитвам да намеря червило, което отговаря на твоето описание. Горе - долу давам същите обяснения всеки път , като вляза в парфюмерия да си купувам. Simple Smile
От половина година намерих моето.
Това е Rimmel ( lasting finish lipstick) , номер 0 30 - AIRY FAIRY.
Надявам се да съм ти била полезна.

# 2
  • Мнения: X
Разбира се,palavata_monahinq .Непременно ще проверя за него Simple Smile

# 3
  • Мнения: X
от тези ли е? защото тука се води номер 70 newsm78
http://www.rimmellondon.com/DE/products/lips/product.aspx?id=315

# 4
  • Мнения: 2 388
Станах до тоалетката да го гледам Simple Smile Не, пак е тъмно кафява гилзата, но изглежда по друг начин в горната си част. Simple Smile

# 5
  • Мнения: X
явно от сайта няма да ми стане особено ясно,ще требе да се'оди на мЕсто. Мерси Hug

# 6
  • Мнения: 1 165
пепиляжка пробвай на Clinique,Butter Shine Lipstik,419 First Love. Стои много нежно върху устните и същевременно ги прави мекички. Flutter

# 7
  • Мнения: 2 388
И за мен това е най добрия вариант. Simple SmileВсе пак зависи и от цвета на устните. Simple Smile Иначе ,ако напишеш в google -името, номера и цвета излиза някакво, което се продава, но явно е снимано, защото цвета няма нищо общо. Някакво много бледо е, странно, просто пада по особен начин светлината върху него Simple Smile
И все пак на място в парфюмерия с тестери е най - добре. А съм сигурна, че и дуги момичета ще се включат с отзиви и съвет. Hug

# 8
  • Мнения: X
пепиляжка пробвай на Clinique,Butter Shine Lipstik,419 First Love. Стои много нежно върху устните и същевременно ги прави мекички. Flutter
мм, този Фърст лов много добре изглежда Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 1 165
Много е хубаво червилото, но защо в сайта на Клиник не мога да го намеря?! Явно са променили наименованието на червилото newsm78.Най-добре ще е на място да пробваш в някой магазин.

# 10
  • Мнения: X
Много е хубаво червилото, но защо в сайта на Клиник не мога да го намеря?! Явно са променили наименованието на червилото newsm78.Най-добре ще е на място да пробваш в някой магазин.
аз го намерих,ето:
http://www.clinique.com/templates/products/sp_shaded.tmpl?CATEGO … ODUCT_ID=PROD8997

# 11
  • Мнения: 498
Искам и аз съвет за червило - такова розово, като гланцирано - като на водещата на сутрешния блок по Канал 1.
Дали може да ми дадете идеи за такова червило?

# 12
  • София
  • Мнения: 1 889
Много е хубаво червилото, но защо в сайта на Клиник не мога да го намеря?! Явно са променили наименованието на червилото newsm78.Най-добре ще е на място да пробваш в някой магазин.
аз го намерих,ето:
http://www.clinique.com/templates/products/sp_shaded.tmpl?CATEGO … ODUCT_ID=PROD8997

   А това червило къде може да се намери в София ? И на каква цена ?  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 1 520
пепел от рози и аметист (лилаво-розово) са най-добрите розови цветове, независимо че са студени нюанси. Peace

# 14
  • Мнения: 2 388
пепел от рози и аметист (лилаво-розово) са най-добрите розови цветове, независимо че са студени нюанси. Peace
Добре krem-karamel, но дай конкретни марки, защото от марка до марка цветовете се различават Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт