Първата цигулка

  • 2 292
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 161
Държите ли непременно вие да контролирате нещата?В спалнята,в офиса,децата?
Или предпочитате да се отпуснете и да се оставите да ви водят.
Коя цигулка сте в ежедневието?

# 1
  • Мнения: 742
Първа. Освен в спалнята, където отстъпвам с удоволствие  Mr. Green Устройва ме. Е, понякога ми иде да си грабна шапката.

# 2
  • out of space
  • Мнения: 8 572
Хем така, хем иначе. Цигулка 1,5.

# 3
  • Мнения: 2 161
Не ми харесва да свиря първа цигулка.Предпочитам да ме поведат.

# 4
  • Мнения: 4 496
Зависи. Не държа да съм първа, рискувам симфонията да се превърне в какафония... Crazy

# 5
  • Мнения: 281
По-добре да не съм аз първата цигулка.

# 6
  • Мнения: 227
Не на всеки се получава да бъде "първа цигулка".Има моменти,когато съм...има и такива,когато с най-голямо удоволствие и облекчение отстъпвам на друг .Не споря и не се налагам излишно.Зная възможностите си и преценям според ситуацията.

# 7
  • Мнения: 742
Шанел, умна жена си ти. 

# 8
  • Мнения: 2 161
Шанел, умна жена си ти. 
Ох,явно когато съм се родила всички богове са били отпочинали и в добро настроение.

# 9
  • Мнения: 11 623
Не на всеки се получава да бъде "първа цигулка".Има моменти,когато съм...има и такива,когато с най-голямо удоволствие и облекчение отстъпвам на друг .Не споря и не се налагам излишно.Зная възможностите си и преценям според ситуацията.

 Peace  

# 10
  • Мнения: 516
Първа цигулка само във възпитанието на малкия. Патриархално- диктаторските  методи на баща му прекалено ме притесняват, за да отстъпя първото място. За всичко останало съм ларж и не претендирам за първенство.

# 11
  • Мнения: 2 448
В спалнята, може и втора, важното е да не съм трета  Simple Smile.
За офиса според работата, за детето - първа.

# 12
  • Мнения: 166
Обичам да се налагам.Чувствам се по-сигурна като контролирам нещата.Единствено в леглото се оставям да ме водят Blush

# 13
  • Мнения: X
На работа съм първа челистка по-скоро. А вкъщи за сега сме дует,макар че партньорът ми няма нищо против соловите ми изпълнения Crazy

# 14
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
За възпитанието на децата определено нямам намерение да отстъпя първенството. За останалото съм склонна да се оставя да ме водят.

Общи условия

Активация на акаунт