Хапчета за отслабване!

  • 5 239
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 701
Днес си купих фибракс на д-р Тошков и ябълков пектин ...
Започвам диета без хляб и пържено...

Нека в тази тема споделим какви хапчета сме пили и от кои сме видяли ефект, за да си помогнем в избора! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 61
 Thinkingабе от всичко прочетено във форума разбрах че ефект нямя
всичко е мошенничество #Cussing out ако имаше такива то нямаше да има раздел диети Simple Smile

# 2
  • Мнения: 467
Цитат
Thinkingабе от всичко прочетено във форума разбрах че ефект нямя
всичко е мошенничество #Cussing out ако имаше такива то нямаше да има раздел диети Smile

 Peace Peace Peace

# 3
  • Варна
  • Мнения: 911
записвам се да следя резултатите ти, сладкото отказваш ли го и него?

# 4
  • Мнения: 1 599
Цитат
Thinkingабе от всичко прочетено във форума разбрах че ефект нямя
всичко е мошенничество #Cussing out ако имаше такива то нямаше да има раздел диети Smile

 Peace Peace Peace
newsm10 newsm10 и аз съм на същото мнение  newsm03 !!Всичко е просто  #2gunfire реклама.... с тези хапчета с тези дъвки... и тн... диети и спорт свалят килограмите...  newsm45 колкото и да ни се иска  smile3511 не можем да отслабнем с медикаменти и да се радваме на храната.  smile3516 smile3515

# 5
  • Мнения: 712
Аз пробвах Сил - не върши работа (поне на мен не ми подейства).

Доволна съм от Калорекс - имаше ефект, но за съжаление аз бързо го провалих, защото започнах да нарушавам предписанията и да не го пия редовно.

# 6
  • Мнения: 1 701
Аз пробвах Сил - не върши работа (поне на мен не ми подейства).

Доволна съм от Калорекс - имаше ефект, но за съжаление аз бързо го провалих, защото започнах да нарушавам предписанията и да не го пия редовно.

Сериозно ли?
Колко струва Калорекс и какво по-особено иам там за спазване?

# 7
  • Мнения: 10 758
кво ли не е преработил стомаха ми....ефекта винаги е бил нулев ooooh!

# 8
  • Мнения: 155
пила съм ама каквото не е излязло по аптеките при мен действа само редуктил , сега съм  по-слаба с 10 кг , много ми е добре продължавам да го пия  и да се топя всеки ден ,за него разбрах от форума   Simple Smile

# 9
  • Мнения: 125
Ще напиша нещо,което преди малко писах в друга тема...моля да ме извините,ако го прочетете 2 пъти...

При мен невероятен ефект имаха хапчетата 804 стартер на 3 chenes. Това е френска марка, тези хранит.добавки за 8 дни смъкнаха 4 кг... спазва се хранит.режим,който не мога да нарека диета (защото аз свързвам думата диета с глад, а за 8 дни не съм била гладна), и този режим е описан в специална книжка към хапчетата. Адски съм доволна, това е първото нещо,което ми действа!

# 10
  • Мнения: 10 758
Ще напиша нещо,което преди малко писах в друга тема...моля да ме извините,ако го прочетете 2 пъти...

При мен невероятен ефект имаха хапчетата 804 стартер на 3 chenes. Това е френска марка, тези хранит.добавки за 8 дни смъкнаха 4 кг... спазва се хранит.режим,който не мога да нарека диета (защото аз свързвам думата диета с глад, а за 8 дни не съм била гладна), и този режим е описан в специална книжка към хапчетата. Адски съм доволна, това е първото нещо,което ми действа!
дай повече инфо де.От къде ги купи?Колко пари?

# 11
  • Мнения: 1 701
Чакам инфо и аз ...

# 12
  • Мнения: 1 596
Здравейте,
аз в момента пия Кларинол, 6ти ден ми е днес.
Ще споделя ако има резултат Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 1 424
Ще напиша нещо,което преди малко писах в друга тема...моля да ме извините,ако го прочетете 2 пъти...

При мен невероятен ефект имаха хапчетата 804 стартер на 3 chenes. Това е френска марка, тези хранит.добавки за 8 дни смъкнаха 4 кг... спазва се хранит.режим,който не мога да нарека диета (защото аз свързвам думата диета с глад, а за 8 дни не съм била гладна), и този режим е описан в специална книжка към хапчетата. Адски съм доволна, това е първото нещо,което ми действа!
дай повече инфо де.От къде ги купи?Колко пари?
И аз искам още инфо  Praynig
Мисля,че им бях видяла рекламата в едно сп. Колега, което го раздават безплатно в унито.... Ама дали е същото

# 14
  • Мнения: 125
Ето преписвам част от описанието:
Програмата 804 се основава на много специфична хранителна програма. Хранителните добавки,кито я съпътстват са специално създадени, така че максимално да се използват възможностите на тази програма, без да има умора, недостиг на хранителни вещества и др.
Таблетките са 2 вида-ден и нощ. Те подтискат чувството на глад, прочистват организма от токсини, подобряват храносмилането и изгарят мазнини.


В общи линии се ядат плодове, зеленчуци, опис, млечни произведения, и супа. Много супа. Но наистина действа!

Купува се от аптеките, една опаковка има 16 таблетки (8 ден и 8 нощ), 300г супа и 8 пазтвора за пиене, плюс книжка  подробен хранителен режим. Струва около 65лв.

Общи условия

Активация на акаунт