Цени за сглобяване на кухня?

  • 1 340
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 473
Здравейте! Интересувам се от цени за сглобяване на готова кухня, смятаме да си купим от готовите кухни, но не можем сами да се справим със сглобяването, та се чудя колко ли ще струва?

# 1
  • Мнения: 786
В един магазин тук (провинция) ми казаха 50-60 лв., но ми се струват много. Както ще имам много мебели за разглобяване и сглобяване при местенето, се надявам 100-тина лв. да са достатъчни за всичкото - все пак аз ги изкарвам за доста повече време.

# 2
  • Мнения: 187
До колкото знам поне на местата,където аз съм  питала в цената на кухнята е включен и монтажа.Когато купувате кухнята добре е да попита в магазина дали е безплатен монтажа.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 040
В няколко фирми са ми казвали ,че цената за сглобяване е 150-200 лв .

# 4
  • Мнения: 1 080
На нас ни поскаха 80 лв., но монтажа можеше да стана чак след 2 седмици, а ние бързахме и си я сглобихме сами - около 8-9 часа ни отне - не е толкова трудно!!!

# 5
  • София
  • Мнения: 2 952
Шкафове, абсорбатор поне, ако няма други вградени уреди, гръб, лайсни, мивка, батерия, уплътнения - може и да забравям нещо  newsm78
Не мога да си представя да се справим добре в домашни условия с подръчни отверки.

# 6
  • York
  • Мнения: 826
Здравейте! Интересувам се от цени за сглобяване на готова кухня, смятаме да си купим от готовите кухни, но не можем сами да се справим със сглобяването, та се чудя колко ли ще струва?
Нормалната тарифа е 10% от цената.

Общи условия

Активация на акаунт