Някой да е пазарувал от този сайт?

  • 620
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 655
Искам да си поръчам това. Не можах да разбера има ли доставка до БГ и колко е евентуално доставката. Ако някой има инфо, моля да сподели.

# 1
# 2
  • Мнения: 1 655
Е-е -е защо така, аз така го искам този апарат.

# 3
  • Мнения: 1 650
щото са преценили че черно море е мръсно, няма да може да снимаш под вода и ще развалиш имиджа на фотоапарата

# 4
  • Мнения: 5 255
щото са преценили че черно море е мръсно, няма да може да снимаш под вода и ще развалиш имиджа на фотоапарата
doh rotfImbo

# 5
  • Мнения: 1 655
щото са преценили че черно море е мръсно, няма да може да снимаш под вода и ще развалиш имиджа на фотоапарата
doh rotfImbo
Само, че аз нямам намерение да снимам в Черно море. Ще снимам в Червено море, Андаманско и на други места където просто човек да е без апарат за подводни снимки е грехота. Ето за какво става въпрос
подводни снимки

# 6
  • Мнения: 5 255
Durango от изпитото черно кафе има черен хумор  Mr. Green - не му се връзвай  Peace

# 7
# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
dolores, уникални снимки!
Успех с търсенето на фотоапарат! Peace

# 9
  • Мнения: 622
Само, че аз нямам намерение да снимам в Черно море. Ще снимам в Червено море, Андаманско и на други места където просто човек да е без апарат за подводни снимки е грехота. Ето за какво става въпрос
подводни снимки
newsm81 снимките са невероятни. Дано успееш да си намериш хубав апарат и после да споделиш с нас други такива красоти. Peace

# 10
  • Мнения: 1 650
e аз какво, разговор поддържам, дамите забвлява
(добре че не го знаете тоя виц, щяхте да ме разчекнете иначе)

Общи условия

Активация на акаунт