КАИШКИ ЗА ПРОХОДИЛИ ДЕЦА

  • 6 933
  • 107
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27
 ThinkingЗдравейте,искам да споделя нещо,моят малък терминатор проходи рано рано на 10м., използвахме проходилка 1седмица и каишки 2седмици  и тя реши сама да си пълзи и сама се изправи и проходи оба4е сега е ве4е на 1,3г и е като откачила не мога да е обуздая бяга като луда затова реших да и взема каишки за големи деца от 6м.-4г. ,и се чудя дали ще ме линчуват майките отстрани като използвам такива средства за обуздаване на непослушни деца,споделете вие използвате ли такива методи и средства,на мен ми е много удобно като се разхождаме и пазаруваме  http://www.lindam.com/store/prod/raigns_03.jpg

# 1
  • Мнения: 1 555
Не !
Все пак децата ни не са кучета !
По добре я слагай в количката и така пазарувай !
За това е дете, за да е непослушно, за да тича, да дивее и да се радва на света около себе си... не я ограничавай
Не те линчувам  Peace

# 2
  • Мнения: 27
офф вече се чувствам ужасно smile3511 но не можете да си представите колко е удобно,сега се учим дори да се качваме по стъпалата в блока с помоща на....мама newsm10 и тя много се забавлява и не протестира но все пак всяка майка си знае какво ще и е удобно за ежедневните грижи за детето и,и благодаря все пак че още не сте ме линчували като лоша майка newsm53

# 3
  • София
  • Мнения: 39 763
Тези каиши не са ли за прохождащи деца? На Дияна й бяха много неудобни, и почти не използвах това средство.
В магазините съм я слагала в количката. В по-големите магазини има спец. колички за малки деца.

# 4
  • Карлово
  • Мнения: 4 608
Аз пък използвах каишки, защото се страхувах като се дръпне, поради нестабилността си, да не и се извади раменната става. Имаше по това време едно познато дете с измъкната става. След това пък, пак поради тази фобия, като се спънеше и пусках ръчичката да си падне. Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 62 595
за мен е унизително да си вържа детето с каишка, все едно е куче. Зная, че е изморително, когато детето проходи. Или в количката, или водене за ръка, това е.

# 6
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 На мен ми бяха много смешни, но в Англия ги използват масово и свикнах с гледката.Вземи си, няма какво да се съобразяваш с околните.Нали на теб ще ти е удобно и няма да се притесняваш за детето си.

   Има и друг тип, на който може да отпускаш дължината на "повода" колкото искаш.Става автоматично и са по-удобни.

# 7
  • Мнения: 2 208
ThinkingЗдравейте,искам да споделя нещо,моят малък терминатор проходи рано рано на 10м., използвахме проходилка 1седмица и каишки 2седмици  и тя реши сама да си пълзи и сама се изправи и проходи оба4е сега е ве4е на 1,3г и е като откачила не мога да е обуздая бяга като луда затова реших да и взема каишки за големи деца от 6м.-4г. ,и се чудя дали ще ме линчуват майките отстрани като използвам такива средства за обуздаване на непослушни деца,споделете вие използвате ли такива методи и средства,на мен ми е много удобно като се разхождаме и пазаруваме  http://www.lindam.com/store/prod/raigns_03.jpg
Shocked  #Crazy
Съжалявам, че ще бъда толкова остра в изказването си, извинявам се предварително. По никакъв начин не искам да те засегна, но най-удобно на "майката" ще е да не ражда дете ако не й се занимава с него!
Синът ми е толкова палаво дете, само тича напред-назад, но за миг не съм му сложила каишки и да го придърпвам като домашен любимец. Не съм седяла като другите майки да си пия кафето на пейката и да люпя семки  Sick.
Не !
Все пак децата ни не са кучета !
По добре я слагай в количката и така пазарувай !
За това е дете, за да е непослушно, за да тича, да дивее и да се радва на света около себе си... не я ограничавай
Не те линчувам  Peace
Напълно подкрепям!!!  Peace

Извинявам се, още веднъж за мнението си, но просто не мога да приема такова отношение....

# 8
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 
Пак започнахте да изпадате в крайности  Whistling

Съжалявам, че ще бъда толкова остра в изказването си, извинявам се предварително. По никакъв начин не искам да те засегна, но най-удобно на "майката" ще е да не ражда дете ако не й се занимава с него!



 Защо обиждаш жената, кой ти дава такова право?Случайно да си е изхвърлила детето на вън, или да го е оставила гладно?Големи консерви има тук(без извинение) Close, с манталитет на махленски клюкарки.Само чакат някой по-пикантен въпрос и се нахвърлят като селски клюкарки върху автора.

 Няма да пиша повече в темата, който иска да ми трие постинга.

# 9
  • София
  • Мнения: 62 595
Защо мислиш, че някои са консерви? За един едно нещо е унизително, за друг не. Един гледа удобство, друг гледа нещо друго.

# 10
  • Мнения: 3 268
А защо искаш да вържеш детето си на каишка?Децата имат ръчички ,не е ли по-добре да го държиш за нея като човек.

# 11
  • Мнения: 8 999
Можеш да прибавиш и едно малко намордниче.
/аз използвах качулките на якетата вместо каишка/

# 12
  • Мнения: 4 841
Можеш да прибавиш и едно малко намордниче.
/аз използвах качулките на якетата вместо каишка/

 Joy
А аз обикновено го хващах за презрамките на гащиризона. И без това гащиризоните ги намирах за най-удобната дреха за периода на прохождане.

И през ум не ми е минавало да вържа детето на каишка. И честно казано винаги ми става смешно, като видя нещо подобно.

# 13
  • Мнения: 27
 newsm09 ве4е взех да съжалявам за повдигната от мен тема,но и това с качулката не ми се вижда удобно за детето-гледката ми е малко-задушаваща,но нищо всеки си има мнение по въпроса и всеки си знае какво му е детето и има една приказка...........като не ти е в къщата.............. smile3505

# 14
  • Мнения: 194
практичните хора са измислили тези каишки, за да може детето само да пази равновесие докато ходи, да са му свободни ръцете и само да контролира движенията си, а не да го влачат и подпират. Ролята на родителят е да го предпази от фатално падане благодарение на каишката, без риск да го удуши (с качулката) или да му изкълчи ръката.

Общи условия

Активация на акаунт