Събира си очите

  • 528
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 193
Здравейте мами! Много моля за вашата помощ и споделен опитл Синът ми е на година и три месеца. От няколко дни прави нещо странно - събира си очите. Имам чувството , че така си играе и като му казвам да не го прави, го прави нарочно. Но става все по-често. Случвало ли ви се е и на какво може да се дължи? По принцип няма проблеми с очите, нито той, никой някой от семейството. Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 673
  Може просто да си играе. Според мен трябва да се разтревожиш ако очите останат в събрано положение.

# 2
  • Мнения: 9 814
  Може просто да си играе. Според мен трябва да се разтревожиш ако очите останат в събрано положение.

Все пак се консултирай с лекар. Аз определено бих го направила. Peace

# 3
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

Все пак се консултирай с лекар. Аз определено бих го направила. Peace
Подкрепям, проконсултирай се с педиатъра на детенцето първо  Peace
Аз моя калпазан не съм го виждала да прави такива "игри" с очите.

# 4
  • Мнения: 686
Според мен си играе.На тази възраст дъщеря ми правеше какви ли не физиономий,включително и да си събира очите.

# 5
  • Мнения: 114
И аз те съветвам да се консултираш със специалист.Моя син започна да криви едното око когато беше на 1 година и половина,като се загледа в нещо.Много се уплаших и отидох на лекар.Дори и в тая ранна възраст ако е добра лекарката може да го прегледа.При нас Слава Богу беше фалшива тревога,но за да се успокоиш отиди.Мен ми се смяха пред кабинета,че съм отишла за такава "глупост"ама аз съм инат и отидох.Все пак става дума за очите-бягай при джипито за направление и пожелавам да е като нас само фалшива тревога.

Общи условия

Активация на акаунт