За течностите

  • 1 025
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 438
Бебето ми съвсем скоро ще стане на 11 месеца и не иска да приема никакви течности. Първоначално опитах да дам вода но отказа. Преди дни предложих сокове но отново отказа. Ккаво да правя?  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 46 438
А мляко?
Супа?

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Пие ли АМ?
Аз и досега разреждам сока/и фреша/,иначе и идва много сладко.

# 3
  • Мнения: 27 524
Ако пие мляко, няма проблем. То си знае, не се притеснявай  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 438
Пие около 1/2 литър мляко на ден,в супата слагам сухар

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Съвсем скоро, като започнат горещините ще пропие вода, сигурна съм. Ти просто не спирай да предлагаш.


Дъщеря ми започна да пие вода на 9 месеца, миналото лято. До тогава само мляко.

# 6
  • Мнения: 4 784
Не спирай да му предлагаш, без да му натрапваш. Ще пропие.

# 7
  • Мнения: 46 438
Е, значи все пак приема течности Peace оставяй шишето с вода на разположение и когато детето има нужда, самО ще започне.

Съвсем скоро, като започнат горещините ще пропие вода, сигурна съм ...

Аз пък не съм сигурна  Grinning 500 мл. на ден мляко не са никак малко.
Моята дъщеря пропи чак на 1 година и 3-4 месеца, изкара 2 лета без никаква вода, само мляко, мнооооого мляко  Crazy

# 8
  • Мнения: 1 596
И моето бебе не пие вода Sad
Вие пробвали ли сте да слагате малко захар или не е за препоръчване?
Даже и чайовете на Хип не ги иска Sad

# 9
  • Мнения: 514
Ние също не искаме нито вода нито сокове!Чай на Хип предлагах но само извърлих цялата кутийка! #Crazy
Аз също се надявам че като стане топло сама ще си търси водичка! Praynig Praynig Praynig
Сега освен млякото което е някъде около 500мл. на ден!След всяко хранене и измивам устичката с 20-30 мл.вода !Давам я с лъжичката и тя се лъже и пие!

# 10
  • Мнения: 195
остави я сама с бутилката да си играе и все някои ден от любопитсво ще я надигне.

# 11
  • Мнения: 610
Моята беба също неискаше.Но ти все пак и предлагай от време на време.Сега чак преди около 3мес.започна със соковете.Ивече съм доволна,но не е фен на водата все още.

# 12
  • Мнения: 413
А моя син пие много вода и чай, още в родилното им дават тук чай от лайка - теорията е да се "къпят" органите с вода.

Давай с лъжичка, с чашка, с малко шишенце..пробвай.
Ние сме 8м. и сам наддига чашка  и пие , улива се, ама... Wink всеки път като седна да ям и го слагам до мен да ме гледа как пия и се храня и така свикна.

# 13
  • Мнения: 638
Моя син съ6то не пие6е до скоро вода,сега да изпива 100,150 мл,пие 500мл мляко на ден.Пробвала съм да давам 4ай,разреден сок,но не пие!

# 14
  • Мнения: 745
Водичката му я слагам в малко шише.Давам му я и го наблюдавам.Запоочва да си чеше венците и пийва по малко и така.Иначе чай не иска,сок не съм давала.

Общи условия

Активация на акаунт