Какво е новото при мен 8

  • 20 686
  • 306
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 1 843
Няма нищо ново??? Хубава работа!

Пък аз снощи, забелязах, че гърдичката на дребничката е съвсем като преди! Няма втърдявания, няма подутина!
И така ми олекна...
От месеци живея със съмнението, добре ли направих, че отказах първо операция, а после хормонална терапия...

Чукам на дърво и съм благодарна, че веднъж недоверието ми в традиционалната медицина, беше за добро.  Grinning

# 2
  • София
  • Мнения: 9 517
Радвам се за Иринка, на тази възраст хормонална терапия е просто ужас - дори не мога и да си го представя.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 247
Здравейте момичета, преди известно време писах тук, че започваме процедурата по осиновяване. Новото при мен е, че приключи последната среща, свърши и курса за осиновители и до края на месеца имаме обещание, че доклада ни ще е готов. Зная, че е прекалено рано, но съм безкрайно щастлива, че скоро ще бъдем вписани в регистъра и ще се надяваме да ни се обадят по-скоро за детенце.

# 4
  • Мнения: 1 652
Венециас, съжалявам за кучето ти. Моят малък пес е на 10 и половина години и едва не го загубихме преди Нова година. Какво преживяхме и аз и детето... Само, че песът оцеля. Разбирам те и ви съчувствам , много.! Praynig

ДарЗа- слава на Бога!да ти е жива и здрава! Hug

Катето- дано е по-скоро обаждането! търпение дотогава!  Stop

# 5
  • Мнения: 921
Ми, най-новото са ни двата нови кучешки зъба. Долните. Сега сме в очакване да избият и горните най-накрая, че ни мъчат вече две месеца.
Другото ново е, че вече си имаме компания за игрите, а мама даже си позволява да седи и да си пие кафето, докато децата си играят в един ъгъл в "централлно" кафене (където между в прочем очаквам скоро да ни сложат снимките и да ни откажат достъп, защото след нас и потоп... Twisted Evil).

Дар, това е чудесна новина. Ужасно много се радвам за вас. Ама ти си знаеш, де. Hug

# 6
  • Мнения: 2 084
Имаме си порасняли 4-годишни мъже в къщи!
И папагали, от които се чудя кака да се оттърва.

# 7
  • Мнения: 1 652
k.dimitrova, не знам по какви съображения искаш да се отървеш от папагалите- освен , ако не е по здравословни причини . Аз имах папагал, но когато трагнах по света се наложи да го подаря на мои близки, които го искаха . Моят беше корелка. Невероятна атракция , караше ме да се смея на стойките му , такъв артист, такъв келеш ! Особено като го научих малко и да говори Laughing Пееше, изнасяше концерти на гардероба отгоре, кацаше на рамото ми за да го галя по вратленцето, ядеше спагети, бисквити и каквото се сетиш, и не позволяваше на никой да докосне чинията. Толкова забавен и така ме обикна! Много трудно се разделих с него. Е, прави боклук, особено моят беше пуснат- в клетката си влизаше само за да яде семки и просо и пие вода, ако не се е наял със спагети  Joy

# 8
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
Привет!

Новото при мен е, че преди малко ми се обадиха, че са събрали вече група и от 24 март започва обучението за кандидат-осиновители Laughing Записана съм от ноември, а едва сега във Варна се е събрала групата. Ще отида с голямо желание и нямам търпение.

Таня, честити ви зъбчета Hug

# 9
  • Мнения: 2 084
Доктора като чу за папагалите нереди да ги махаме. Преси до преди половин година беше на две помпи и сиропи и все със спазми. Изобщо не ми е минавало през ум, че може да се върнем към помпите, заради алергична реакция. А иначе са интересни - само че не стават за пипане - имат остри човчици.

# 10
  • Мнения: 2 084
Не знаех къде да пиша, затова избрах тази тема. Понякога не ми излиза бутона за отговор в някой теми или когато пиша отговор не ми го публикува. Аз ли нещо бъркам? Е, ново е - Не става хакер от мен!

# 11
  • Мнения: 2 722
Ето новина - ТУК СЪМ  Joy

Много имам да наваксвам и да пиша, но едно по едно, до есента ще се справя. Да честитя брилянтната идея на Фуси и на Дар - две бели е по-добре от една  hahaha
Сега се захващам с четене, че да съм актуална с писанията си и почвам да коментирам.

# 12
  • Мнения: 690
Имаме си вече ЕГН и Удостоверение за раждане. Вече официално съществуваме в ГРАО

# 13
  • Мнения: 1 843
Тъкмо се зачудих какво стана, уж Мания се "омами", пък Галя се затри...  newsm78

Ново: Ирина казва "Р" и сега слага "р" на мястото на "Л"!!! РокРята, има Ри, Рято. Най-сладка е като ходи и си Рррррррр-ъка.

Галя, ние тогава сме своего рода гениални!  Mr. Green Три ще бъдат белите. Вярно, че най-голямата беля е на "полу-пансион", ама и той си ми е детенце, нищо, че си има жива, здрава майка на място!
Отсега се наслаждавам на идилията - маломерен двустаен, три деца и куче!
Ние с тати сме като японците, стига ни една човешка длан. Абе, място за стол и компютър да има.  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 2 084
Ох, отдъхнах си - тука е мама Галя.
Маня, поздрави за преборването на всички държавни институции! Сега вече ви остава да растете и да правите белички и бели.
Дар, за кафемашината място?

Общи условия

Активация на акаунт