Има ли мами,като мен?

  • 2 700
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 479
От 8 години ме "рьчка отвьтре"и се престраших да пиша тук.В смьртният акт на детето пише"причина-малформативен синдром".Добре,но нито от докторите,нито от изследванията се разбра КАКЬВ синдром!Четох и форума за деца с увреждания.Ами ние имахме "от всичко по малко" прьснато по всички части на тялото.Нямало такьв случай в учебниците,имало подобен в Англия.Е след това родих 2 ЗДРАВИ деца.Значи щом не е генетично....Прочетох малко за 10 години последствия след катастрофата в Чернобил и май 1-то ми бебе е било "чернобилче".Извинявам се,ако темата ми е неудобна! 

# 1
  • Мнения: 2 172
Значи щом не е генетично....Прочетох малко за 10 години последствия след катастрофата в Чернобил и май 1-то ми бебе е било "чернобилче".Извинявам се,ако темата ми е неудобна! 

Има такива мами. Явно и моето е било чернобилче, с половин уста казаха докторите преди петнайсетина години. Имаше от всичко по малко, но диагнозата си поставиха приживе на детето- живя два месеца, даже риска в % за следващите уточниха.
Ако искаш пиши ми на "лични"

# 2
  • Мнения: 1 479
Значи щом не е генетично....Прочетох малко за 10 години последствия след катастрофата в Чернобил и май 1-то ми бебе е било "чернобилче".Извинявам се,ако темата ми е неудобна! 

Има такива мами. Явно и моето е било чернобилче, с половин уста казаха докторите преди петнайсетина години. Имаше от всичко по малко, но диагнозата си поставиха приживе на детето- живя два месеца, даже риска в % за следващите уточниха.
Ако искаш пиши ми на "лични"
Ще ти пиша.От 2004-та се е предприела национална кампания,за което:ЕВАЛА!Но,за деца родени преди 2004-та кой ще поеме отговотността?

# 3
  • Мнения: 2 172
Не знам за тази кампания, пиши подробности.

# 4
  • Мнения: 1 479
Не знам за тази кампания, пиши подробности.
Грешка:не кампания,а програма!На началната страница на БГ-Мама,като се кликне на Здраве.Е,като пострадала с 1-во дете бях информирана вече:какво да правя сьс следващите ми 2 бременности.Да,научих за програмата,ама след като родих вече 2 здрави деца.Дразня се от факта,че и в момента някой лекари НЕ ИНФОРМИРАТ бьдещите майки за тези ЗАДЬЛЖИТЕЛНИ изследвания!

# 5
  • Мнения: 9 973
тъпо е,но е факт
подобна простотия може да има само в нашата държава #Cussing out

# 6
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 186
Ами, честно казано, и аз съм май от тези майки. Най- вероятната причина синът ми да развие левкемия, била Чернобил...

Общи условия

Активация на акаунт