*** Дълго пуенте ни 4ака за СанХосе и Семана Санта **Испания**

  • 26 131
  • 295
  •   1
Отговори
  • Spain
  • Мнения: 3 750
България  +  España


                       
това сме ние       
     

Andalucía 
Dimanna                                      Sevilla / Варнa                                                Мария Тереса 26/08/06 Тринидад  17/05/04 Мария Лусия 19/06/02
Clara                                             Marbella / Русе                                               София 06/09/2007
Milenadk                                      San Juan de Aznalfarache                             Мартин 22/03/2006                   
ROZI24                                          Roquetas de mar                                            Хектор 28/07/06


Aragón
Dark                                              Zaragoza/ Хасково

Cantabria
Asto                                                Santander / Свищов                                         Адриана 24/04/07

Castilla y León
Elibg                                               Valladolid / Благоевград                    Добромир 15/10/2007
Nadqsf                                         Valladolid / София


Castilla-La Mancha
Bec                                                  Azuqueca de Henares / Созопол
assia_bg                                         Sacedon/Пазарджик
dunda                                          Albacete / Плевен                                     Александър и Даниел
Mimiii                                             Valera de Abajo / Плевен                        Иво 09/04/2005
saby                                           Alcazar de San Juan / Казанлък               Йоана 03/11/2006
Tonita12                                        Ciudad real
Val                                             Toledo / София                                             Алекс   20/05/04


Cataluña
Ведра                                           Barcelona
bari                                            Tremp / Свищов                                             Алисия 04/11/04
dun4e                                           Lleida                                                                 Карина 18/11/2003
Jupeto                                           Barcelona / София                                        Боян 30/10/2006
Yani_ta                                         Lleida


Islas Baleares
Diddy                                             Palma de Mallorca / София                         Даниел 14/01/98
Lovely                                             Palma de Mallorca
plamplam                                       Palma de Mallorca / Варна
                   Aлекс 05/02/2008


La Rioja
mama na Deni                                Logrоño / Пловдив                                      Денис

Madrid
Пепита                                                Madrid / Пловдив                                      Мариела 05/06/06
Xapa                                               Madrid / Сливен         
Dime                                                 Alpedrete / Бургас
Friki                                                   Collado Villalba / Ботевград                     Андрес 07/10/06
karolinaa                                               Madrid / Варна
Каr4ita                                               Madrid / Добрич                                          Галина 12.12.2005, Мая 15.05.2007
Lluvia                                                Villalba
mimky                                               Мадрид / Пловдив                                         Никол 07/03/2008   
Rali_80                                               Madrid / Враца                                              Цветина 11/06/2007         
sl                                                       Мадрид                                                        Виктория, 13/04/2004
VIBORA                                             Madrid                                                         Кристиана 21/03/05
zorri t                                                Getafe / Пловдив                                     Милен и Виктория
 


Murcia
Хулиган4е                                       Ceuti / Г.Оряховица                                          Гергана Анабел 14/03/04
Rally_Y                                               San Pedro del Pinatar / Рупци                 Ния 19/02/2003


Navarra

Доностиа                                         Pamplona                                                 Радослав 25/03/2007
Bgangeleyes                                  Tudela, Navarra / Белица                       Андреа 20/08/2007
chausheva1                                      Pamplona/ Абланица


Valencia
Марица                                             Valencia / Пловдив                             Анна Мария 21/02/04
alest                                                Valencia / София                                        Кристина 19/04/06
Ameliya                                           Benidorm / Бургас                                                                                     
ANNET                                              Benidorm / Варна                                    Алекс 27/09/07                           
Dormilona                                      Ontenyente / Шумен                                Каролина, Кристиан 02/08/2007
gaby_s                                            Campello / Габрово                                            Георги 12/08/88, Стоян 14/09/90 и Давид 20/12/03
geri79                                             Villena / Плевен                                        Мартин
Gery_Cherry                                 Benidorm / Пловдив
gery_to                                             Denia / Сливен                                           Димитър 24/07/06
lady laura                                        Valencia                                                         Даниел 
maripossa                                     Picassent / Кърджали                              Пейко 25/04/95 и Николас
GOYA                                             Altea / Павликени                                      Ралица 21/09/07
Nena33                                         Valencia                                                         Естер 14/11/1996, Милчо
ru600                                            Valencia / Плевен                                      Никола 03/04/07     
Silveto                                           Villa Joyosa                                                  Валентина 14/02
Teya                                              Benidorm / Варна                                       Ванина 01/04/93
Vivian*                                           Castellon / Плевен
silrai                                             Torrevieja/                                                     Елеана 26/05/07  Рая 19/03/02                                                                              
Silvimi                                          Valencia                                                        Давид 29/10/2005
Magla_ta                                     Valencia                                                        Maрия, Анастасия 14/11/2006
Mimi6669                                   Torrevieja




старите ни темички



Cada día que amanece, el número de tontos crece

Buen amigo y compañero, es el que no nos pide dinero

Испания - Barajas nuevas sobre cuentas viejas или отново "Ние и преживяванията ни"

La vuelta al cole

A Dios rogando y con el mazo dando

**Испания *** España ***Spain**

A festejar el día de Todos los Santos

Aunque la mona se viste de seda, mona se queda

De broma en broma, la verdad se asoma

Allí van leyes do quieren reyes - España

España - Ya vienen los Reyes

No hay mal que por bien no venga..... España

В очакване на ... Свети Валентин или ....Трифон Зарезан - Испания

Цъфнаха вече кокичета, при испанските момичета
Първомартенска тема на испански мами и мадами

Последна редакция: вт, 11 мар 2008, 18:26 от ЛаАдаДеспейнада

# 1
  • Spain
  • Мнения: 3 750
понеже Вес нещо липсва днес си позволих да направя темата Simple Smile
 по4вам с малко клюки еи сега като се рови4ках за снимката на "вики" и про4етох 4е има слухове 4е била пак бременна .. моми4е искали хората
 АСто ето тази е снимката на която ме кефят и двамата ина4е Виктория зна4ително пове4е ми харесваше като беше с дълга коса и не толкова дистрофи4на


# 2
  • Мнения: 1 248
Mimky, добре дошла, днес мислех за теб, и се питах колко ли стоят в болницата мамите със секцио! Hug
Разкажи повече,когато имаш време, послушна ли е малката Никол? Heart Eyes
Защо така бързо, са ви оперирали?- от една страна е по добре, защото така не са ти оставили време да се притесняваш излишно! Grinning
Виж как всичко си дойде на мястото,нали? Hug  bouquet
Накрая да ти пожелая от сърце, само здраве,радост и усмивки на теб,мъжа ти и разбира се на Никол!  bouquet

# 3
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
понеже Вес нещо липсва днес си позволих да направя темата Simple Smile

А, Вес е тук, но е нещо понастинала и я гони мързела  Laughing. А и съм захапала здраво един учебник за дисеньо уеб, и доста добре върви засега, пу пу  Laughing ЛаАда, само докато още имаш право, добави Никол на Мимки ш списъка  Peace

Асто, много кофти така свеки, най-лошото нещо е да делиш децата си, и после и внуците. Аз съм имала така баба, докато беше жива, за 20 години един подарък не ми направи, нито за р.ден, нито за какъвто и да е празник. Не че ми е за подаръка, то е ясно. Идваше у дома по веднъж на 4-5 месеца, а живеехме на 300 метра Laughing. А след години, като пораснахме и ние със сестра ми, и другите й 3 любими внучки, като спряха да й обръщат внимание, почна да реве по съседи, че аз и сестра ми не я уважаваме и не ходим да я виждаме. Какво да ходим, тя ни беше чужда. Да не говорим пък, че като се роди сестра ми, не дойде 2 год и половина у дома да я види, щото не била кръстена на дядо ми  ooooh!. Да се смееш ли, да плачеш ли. Така, че да не ти пука, по-хубаво никакви отношения, отколкото да я обичат лицемерно, за показ. Скоро не си пускала снимки.

Мимки, добре завърнали се у дома, ще чакаме снимки на Ники  Heart Eyes Помага ли ти етърва ти? Как се държи бебка?

А за ВБ, и на мен ми харесва, като цяло, с изключение на кожата й. А да я обявят за зле облечена беше пълна простотия  Laughing, ами че половината жени по света само дебнат да изскочи с нещо ново, за да го пробват и те, било прическа, дреха или аксесоар. По тази логика, половината жени са зле облечени  Joy

# 4
  • Мнения: 789
Mimky , Добре Завърнала се! Много се радвам,че всичко около теб и малката Ники е минало добре.Да се надяваме ,че когато имаш повечко време ще ни разкажеш повече.

Тони , как си ти? Похвали се с нещо,оплачи се...Нищо не казваш Crossing Arms.Планувате ли някое пътуване или риболов в близко бъдеще?

Като изключим слаботелесието на Виктория,според мен (не че ме е питал някой де,но ме подтикнаха снимките) е жена с много вкус към облекло и аксесоари,а и ми харесва с всички досегашни прически.Най-ми харесваше с късичката коса.

# 5
  • Мнения: 3 098
Здравейте "каринки"!!!
Много сте изписали,но аз нямах хи4 време напоследък.Мога да ви се похваля с 4удесни,прекрасни новини.Това дето ми го казаха в България,се потвърди и тук ве4е, дъщеря ми е абсолютно здрава и вси4ко е минало(подозират както и в Бг 4е е от някаква стресова ситуация). Heart EyesМного съм щастлива!!! Hug Praynig bowuu
С комшиите също се оправих,оня ден на събранието на блока ги насрах дето работят по нощите и наобед само,полицията ги глоби също така и си седнаха на гъзовете.Работят само в разрешените 4асове ве4е.

Гоя,4естит РД на патерици.  bouquetДа си жива и здрава!
Кар4та,4естито зъб4е. Party
Саби,градинката ти е разкошна.  bouquet
Асто,4естити ви ходещи кра4ета. Hug
Ива001,худ.гимнастика има,спокойно.
ЛаАда,подкрепям те напълно по въпроса за свекУрвите  Mr. GreenНашата по същият на4ин бръщолевеше за име и злато,ама удари на камък. SickАз такива глупости не оби4ам. NaughtyОсвен това който си му е насърце,си прави уважението на детето.Насила не става.
За писането и Ани пише.Аз я нау4их на българската азбука,а тя сама си нау4и испанската.Пише,оба4е огледално.
Вес,4естито и браво на мъжа ти. PeaceСъгласна съм с Асто,4е зад всеки успял мъж стои силна жена. Wink

# 6
  • Мнения: 1 818
  bouquet  ЛаАда,много хубаво заглавие на темичката!
Мимки,добре завърнали се у дома с бебка!    bouquet
 Hug  Саби,много е красива Севия !
 Hug  Вес,поздравления на мъжлето и на опората му,разбира се!  Wink

Целувам ви,момичета...радвам се,че сте харесали снимките ни...бягам да си прибера детенце от автобуса ...

Последна редакция: вт, 11 мар 2008, 18:04 от gaby_s

# 7
  • Мнения: 350
Пу и аз да се запиша в новата темичка.
silrai кърмим се, но ми е толкова разпокъсано времето за кърмене, че време не ми остава много да седна на компа и да ви разкажа с подробности. Никол е добре, сега кара бебешката жълтеница и спи повечко, но като се събуди се лепва задължително за цицата, и ако случайно съм до тоалетната или нещо друго правя гласа и се чува в долния апартамент, но да чукна на дърво общо взето е спокойна, в сравнение с едно друго бебе което беше точно до нас, горкото такъв глас наддаваше че не е истина. Когато успея ще кача и снимки да я видите, но все още не мога да се организирам, а и ми е толкова уморено все още.
Тонита оперираха ни бързо, защото Никол, беше застанала седалищно, едно на ръка, не с краката надолу, а напречно, как я е заела тази поза не знам, а и плацентата се е смъкнала надолу, та май това е уплашило докторите и ме спешиха. Сега за това че е застанала седалищно ни изпращат на допълнителни изследвания, за луксация мисля, на ортопед и ехограф, а през цялото време в болницата я изследваха за какво ли не, утре сме при матроната за задължителната 2 ра проба от петата. Ох дано всички необходими изследвания минат добре, само това се моля тя да е здравичка. А иначе аз ще се оправя, е вярно доста ми дърпа операцията, но нормално, трябва да ми свалят скобите след няколко дена, но да видим какво ще каже първо матроната. newsm78
Вес оправяй се по бързо от настинката,   bouquet етърва ми я чакам  да пристигне чак на 18 март, а дотогава  се оправяме двамата с мъжа ми, а и кумата ми помага много.
Марица това , че са потвърдили че Ани е абсолютно здрава е много добра новина.  Hug

# 8
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
Мимки,останах много приятно изненадана да те видя толкова скоро сред нас Hug,явно в Мадрид изписват по_бързо,тук сесариите ги държат 4 дена в болницата.Радвам се,4е вси4ко е минало добре и 4е си доволна.Сега се радвай и наслаждавай на малкото бомбон4е,а това 4е имаш помощ е 4удесно.Хайде и аз ще 4акам с нетърпение снимките на Ники Wink.

Вес,4естито на мъжът ти и на теб,и аз съм сигурна,4е имаш пръст в успехите му  Grinning,все така да си те радва.И да се оправяш бързо,4е много неприятно с тези настинки.

Марица,радвам се за 4удесните  новини Party,дано злото ве4е да е отминало,от тук нататък само хубави неща Peace.В Сантандер ли ходихте последно?

Моми4ета,благодаря за хубавите думи за градинката ми,ама ако трябва да съм 4естна,главният градинар в къщи е съпругът ми,аз  решавам  кое къде да се посее и купувам някои от цветята,но поддръжката си е по4ти изцяло негова Grinning.

А,и един въпрос,Сан Хуан не е ли малко дале4 все още или е сложен само за рима newsm78 Mr. Green

# 9
  • Мнения: 64
Мимки, много съм щастлива за теб, мила !!!   bouquet   bouquet   bouquet
Колко си силна само, и колко бързо си излязла от реанимация! Ще се моля и занапред вси4ко да е наред с малката Никол.  Praynig
Не се притеснявай за снимките, когато имаш време, сега си по4ивай по-активно. Моето беб4е също е седалищно, и за 6 месеца не се обърна. Четох някъде, че бебетата сами си избирали в каква поза да застанат. Така, 4е всякаква информация от твоя страна, ще ми бъде полезна. Но сега си по4ини!
Една песен, с която искам да те поздравя -
http://www.youtube.com/watch?v=ftePy8udEkA&mode=related&search=
тя е на израелската певица Офра Хаза и се казва "Цветна палитра"
Много е релаксираща!

Благодаря на вси4ки, които ме поздравиха за именния ми ден 10.03. !!! Да сте живи и здрави, а аз ще сбъдна вси4ките ви пожелания!!!

И наистина е така, Асто, - зад всеки преуспял мъж стои по една жена - тя или го е бутала напред, или го е дърпала,  или като ку4енце го е подмамвала, но женска намеса ВИНАГИ е имало!!!  Joy

# 10
  • Spain
  • Мнения: 3 750
 #2gunfire #Crazy #2gunfire #Crazy ами римуваше ми се "диа дел падре " го направих сан хуан  #2gunfire #2gunfire #2gunfire- вместо сан ХОсе  Mr. Green Саби ,Саби добре 4е писа .. щях да си остана със СанХуан
грешката е оправена  мерси   bouquet и рима дори измислих Simple Smile
ГАли  не съм видяла 4е имаме още една имени4ка , поздравеления и на теб на патерици !
а Офра ХАза е страхотна ,жалко ....
МИмки свиквай с бебешкото глас4е и да си най -важното  нещо на света .ГЕри едва сега на 4 години по4ти запо4ва да бъде по -самостоятелна , до този момент първо беше "ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа" после "мамоооооооооооооооооооо" " мамииииииииииииии" за вси4ко което можеш да си помислиш . спомням си 4е ходех  в туалетната и се къпех с коли4ката в банята Simple Smile  Simple Smile  и сега не ми се е слу4вало да се изкъпя сама . все
ще надникне да ме провери дали не съм избягала Simple Smile ....но пък като е на у4илище толкова ми липсва  Simple Smile 4акаме снимки , но ти първо се наспи и си по4ини , а после се сещай за нас   bouquet
Весе ходих в другата тема да про4ета за какво ти 4еститят ! това наистина е голямо постижение ,да не говорим колко сте млади ... явно  е ,4е мъжа ти е много добър в областта си  . поздравления     bouquet

Последна редакция: вт, 11 мар 2008, 18:40 от ЛаАдаДеспейнада

# 11
  • Мнения: 409
Добре до6ла Мимки!Радвам се и аз 4е виси4ко е минало много добре.Така е мила по4ват притесненията,като се роди малкото 4ове4е.И на нас ни правиха такива изследвания.Асто.Сирлаи 4естити ходи6ти кра4ета  bouquet.Гоя 4естит рожден ден на патерица[/color]Ние сме добре тарся евтини самолетни билети някои ао може да ми даде някакв саит 6те сам му благодарна Hug.Не са за мен а за познат не искам скоро да се прибирам това лято само на плаж с малкия Sunglasses.Хаеде целувки до после  bouquet

# 12
  • Мнения: 350
Момичета можете ли да ми кажете акаунта и паролата за да сложа снимки на Ники.

# 13
  • Мнения: 1 818
Mimky,us:bgmammaSpain,contr: espana  Hug

ЛаАда,чак като писа саби и аз се замислих  newsm78...викам си...абе тя е искала да пише Сан Хосе ...Бързо си се справила с римите 
    bouquet


# 14
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
Сега се сетих какво още щях да пиша,по повод луксациите.Мисля,4е Леиди Лаура беше питала,а и покрай Мимки.При нас също имаше съмнение за луксация,казаха ми го като ни изписваха,аз много се бях наплашила.Дадоха ни сита за екография за 4ак след месец #Crazy.На много места бях 4ела и слушала за двойния памперс,та аз го слагах ве4ер на Йоана за всеки слу4ай.Наложи се да ни правят две екографии,защото първата не беше станала, или си го измислиха за извинение,вероятно се беше загубила...След два месеца 4акане ни казаха,4е няма за какво да се притесняваме и 4е вси4ко е О.К.Аз през това време не спирах да и слагам двоен памперс.Но до ден днешен продължава да и прищраква едното колянце и това не ме оставя на мира.Казах го на педиатъра,а той ми отговори,4е това не е за притеснение,4е има хора на които цял живот им пукат колената   Shocked

ЛаАда,аз пък не знаех,4е имаш руски произход,сега си обяснявам това за 4ебура4ките Grinning.

bgangeleyes,да занеш мен Йоана как ме разиграва днес със следобедния сън.Слад два 4аса мъ4ение да я накарам да заспи,реших 4е ще я изведа на разходка,защото беше ясно,4е няма никакво намерение да спи.Слагам я в стол4ето за хранене и пред телевизора докато се оправя.Връщам се след 10 минути и познай,госпожицата спи сладко,сладко Crossing Arms.А това със заспиването в коли4ката е редовен номер,уж не и се спи,а като излезем заспива в коли4ката.От доста месеци ве4е спи само по веднъж следобед,около 4ас,4ас и половина.Ина4е от 4 мсеца си спи по цяла нощ,но при всеки е разли4но.

Последна редакция: вт, 11 мар 2008, 19:14 от saby

Общи условия

Активация на акаунт