Пюрета на хип с 40 % месо

  • 1 915
  • 24
  •   1
Отговори
Захранва ли някой с пюретата на хип с 40 %  newsm78 месо? Може ли някой да ми каже дали се дава цялото пюре на едно хранене?

# 1
  • Мнения: 4 447
Кои са тия пюрета с 40% месо? За пръв път чувам.

Ако захранваш тепърва с месо и действително има такова 40% пюре т съветвам да намериш такова с 8% и да дадеш от него.

# 2
  • Мнения: 27 524
И аз не ги знам тези пюрета. И определено не бива да захранваш като за начало с такива.
Зам, че има 80 процента месни на Данон, но те са деца от годинка до три.

# 3
  • Мнения: 5 940
Има такива, не се захранва с тях.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 693
http://papagal.net/index.php?main_page=product_info&products_id=1252
Това е пюрето но все още не е добре и то за започване на захранване! Peace

# 5
  • Мнения: 195
аз захранвах с пюре на Хипп. мисля че беше 125 гр. Едно бурканче го давах 3 дни.Смесвах ги със зленчуково. от всеки вид месо ползвах само по едно бурканче и после продължавах с домашни. Нямахме проблеми но това зависи от стомаха и е индивидуално.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 734
Може да захраниш,но като дадеш 1-2 лъжички от месото,а останалото са вече въведени зеленчуци.Останалата част можеш да дадеш следващите дни,според зависи колко дни пише,че може да се държи в хладилник на опаковката.

# 7
  • Мнения: 175
http://papagal.net/index.php?main_page=product_info&products_id=1252
Това е пюрето но все още не е добре и то за започване на захранване! Peace
Не гледайте,че пише 4м.+,те Хипп ако има начин ще напишат и 2м.+.Но все пак ако решиш да даваш това пюре по нататък,го смеси с зеленчуково.

# 8
  • Мнения: 413
С тези пюрета не се захранва, те са приготвени за улеснение на майките, които готвят и към домашно приготвеното пюре се прибавя местното. Отзад на етикета пише "самостоятелно приготвяне на ястие..." или - /преведох от моето бурканче/.
  Има от пуешко, пилешко и телешко /тук в Австрия/.
  Аз лично смесвам към картофено пюре или заедно с малкото бурканче пюре от моркови на Хипп.

# 9
  • Мнения: 745
Съветвам те да захраниш с местно ,в което има около 8% месо.Тези с 40% аз ги ползвам сега,като си правя зеленчуковото и слагам малко от местното вътре.Полезно е ,защото не се чудиш от къде да купуваш месо,да го вариш и замразяваш. Peace

# 10
# 11
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Не бих захранила с такова пюре.Остави го за по-късен етап.

# 12
  • София
  • Мнения: 6 356
о, не!
тези пюрета са предназначени да си ги смесиш с друга храна - зеленчук. не са за самостоятелно хранене. вътре има около 50 грама месо, това е много.

# 13
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Тц,не захранвай с такова.
 И как ще му дадеш цяло наведнъж? ooooh!

# 14
  • Мнения: 638
Моми4етата са ти казали  Naughty не давай тези пюрета за захранване!Те са за смесване с друга зелен4укова храна.Тук има такива буркан4ета и са за след 12-я месец.

Общи условия

Активация на акаунт