Превръзка за очи

  • 12 124
  • 41
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 787
Питането ми е за онези превръзки, или както се казват, за очи, които се слагат , за да не ти пречи светлината Simple Smile Знаете ли къде мога да намеря такова нещо? Благодаря ви предварително, знам, че е малко необичайно  Hug

# 1
  • Мнения: 199
тези, които са за сън ли?обикновено по филмите спят с такива. и аз си търся.

# 2
  • Мнения: 7 723
Питайте в някоя аптека, или дрогерия Wink

# 3
  • Мнения: 10 758
На Ейвън в брошурите съм виждала.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 787
тези, които са за сън ли?обикновено по филмите спят с такива. и аз си търся.
Да, същите.Пуснах един гугъл - маска за сън било, препрати ме в Продавалника  Mr. Green, ама много беше стара обявата, но ще видим.Иначе открих в e-bay, но не ми се занимава с тях.В аптека също ще питам, мерси на неспящите  Mr. Green личи си кой няма маска за сън

# 5
  • Мнения: 7 723
Дийп ред, кога ти е рождения ден? Whistling
Ще ти подаря и тапи за уши  Mr. Green  Joy

# 6
  • Мнения: 2 229
Аз имам такова от самолет. Mr. Green
И да не намериш, винаги можеш да си направиш сама - парче плътен плат и ластик, колко му е. Grinning

# 7
  • София
  • Мнения: 7 753
Аз имам такова от самолет. Mr. Green

И аз съм си взимала от самолет, но верно тук никъде не съм виждала да продават.  Thinking

# 8
  • София
  • Мнения: 3 787
Дийп ред, кога ти е рождения ден? Whistling
Ще ти подаря и тапи за уши  Mr. Green  Joy
Cry Мина преди 2 мес, ама приемам и авансово  Hug

# 9
  • Мнения: 212
Бях си взела една от H&M.Не ми беше удобно,може би трябва да се свикне човек.Имах и чувството,че някой ме пипа по главата и се стрясках:)Плътни щори и пердета са по-добър вариант.

# 10
  • София
  • Мнения: 39 715
Преди време много ми пречеше светлината при следобеден сън. Връзвала съм си даже обикновен шал (тип фишу) на очите. Мислех даже да си шия маска.

# 11
  • 1st floor
  • Мнения: 9 075
и аз искам такова чудо...много ми пречи светлината, а под завивката не мога въздух да си поема...не знам , как някои спят завити през глава newsm78

# 12
  • Мнения: 148
На Ейвън в брошурите съм виждала.

Аз имам такава от Ейвън, но тя е с някакъв гел. Ползва се като компрес  -топла или студена от фризера - за успокояване на очите. Не че съм забелязала кой знае какъв ефект... Но не става да спиш с нея.

# 13
  • Мнения: 2 229
и аз искам такова чудо...много ми пречи светлината, а под завивката не мога въздух да си поема...не знам , как някои спят завити през глава newsm78

Аз си спя през глава понякога. Mr. Green

Иначе, наистина ушийте си, не е сложно със сигурност. Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 10 651
Имам такава превръзка - беше подарък към един фон дю тена на Буржоа, онзи с 10 часовия спящ ефект  Simple Smile 
Много е сладка, с розови къдрички,още не съм я ползвала обаче. Мисля че няма да ми е удобна. Иначе по магазините не съм виждала да се продават  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт