Имате ли в повече една карта за играта на "Pampers"?

  • 1 273
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Здравейте мами,
събирах старателно мечоци и накрая изпуснах срока,че и цяла тема за играта на "Памперс".Моля ако имате в повече карта ми съдействайте , за да мога и аз да зарадвам малката си девойка с жирафче.Имам в повече мечета,които мога да ви предложа в замяна.Пишете на ЛС, благодаря предварително!

# 1
  • някъде
  • Мнения: 979
здравей,мога да помоля в събота свеки като ходи до кауфланд,да вземе карта Peace

# 2
  • Мнения: 454
Пиши ми на лични, имам карта.

# 3
  • Мнения: 18
здравей,мога да помоля в събота свеки като ходи до кауфланд,да вземе карта Peace
Привет,
аз доколкото прочетох на уеб страницата на Памперс раздаването на карти е приключило на 24 март доколкото помня, то каръщината е , аз точно на тази дата вечерта им видях графика за раздаване в цялата страна Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 178
Имам 2 карти, пишете ми лс  Hug В момента съм в Слънчев бряг, ако на някой от тук му трябва... Peace

# 5
  • някъде
  • Мнения: 979
Динди,не разбирам,мила!Как на 24.март е свършило раздаването...

# 6
  • Мнения: 30
в събота бях в Била и там раздаваха карти

# 7
  • БГ
  • Мнения: 1 160
Здравейте мами,
събирах старателно мечоци и накрая изпуснах срока,че и цяла тема за играта на "Памперс".Моля ако имате в повече карта ми съдействайте , за да мога и аз да зарадвам малката си девойка с жирафче.Имам в повече мечета,които мога да ви предложа в замяна.Пишете на ЛС, благодаря предварително!

Погледни в продавалника, в момента има две мами, които разменят карта за мечета!  Peace 

# 8
  • Мнения: 6 441
Динди,не разбирам,мила!Как на 24.март е свършило раздаването...
В сайта пише,че карти се раздават до 24 февруари.Може би някъде,където имат останали още раздават.

# 9
  • Мнения: 91
Имам излишна карта Flutter  търся за приятелка 5 мечета  Praynig (ние си получихме играчката bowuu) ако някой може да ни помогне ,моля да пише   Praynig Praynig Praynig

# 10
  • Мнения: 405
 И аз си търся карта... Cry. Моля ви ако някои от вас има в повече да ми ослужи Embarassed

# 11
  • Мнения: 18
здравей,мога да помоля в събота свеки като ходи до кауфланд,да вземе карта Peace
Привет,
аз доколкото прочетох на уеб страницата на Памперс раздаването на карти е приключило на 24 март доколкото помня, то каръщината е , аз точно на тази дата вечерта им видях графика за раздаване в цялата страна Mr. Green
За 24 февруари естествено имам впредвид, ама толкова съм "летяща във времето" с моята госпожица, че и месеците не знам.Благодаря Ви мами за отговорите и за съдействието Hug

# 12
  • Варна
  • Мнения: 78
Някой има ли още свободни карти за играта? Аз имам мечета!

# 13
Нека да се включа и аз.Аз също ще помоля за една карта EmbarassedАко някои има да ми пише.

# 14
Имам излишна карта Flutter  търся за приятелка 5 мечета  Praynig (ние си получихме играчката bowuu) ако някой може да ни помогне ,моля да пише   Praynig Praynig Praynig
Ти продаде 2 жирафа(само толкова видях).Не мислиш ли че не е много почтенно спрямо другите майки и дечица(за който може да няма играчки)да събираш още мечета за "приятелка".Или "приятелката"ти е тази която продаде играчките.

Общи условия

Активация на акаунт