операция в детска урология в пирогов?

  • 1 028
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
здравейте момичета,
на 26 март ни предстои операция за смъкване на тестиса в детска урология в Пирогов. Казаха ми, че операцията е рутинна, и ако всичко е наред ще ни изпишат вечерта. Искам да ви попитам ако някой от вас е бил там, как да съм облечена аз, след като е може би за един ден, да си нося ли пижама. А само на единия ли родител дават да стои там , защото аз съм бременна и доста се притеснявам и искам ако може и таткото да е с мен. Как излиза детенцето от упойката, и какво може да яде и пие, той е на 4г., аз кога може да стане от леглото, как ще отидем до тоалетна?
извинявам се за много въпроси, но съм страшно притеснена.
благодаря ви предварително

# 1
  • София
  • Мнения: 7 097
Мен ме накараха да си купя бяла престилка и да я обличам върху дрехите си - има ги в аптеките срещу Пирогов.
Не ми се вярва да пуснат и мъжа ти. Може би за малко след операцията на нещо като свиждане, но не и да стои с вас през цялото време.
Моята дъщеря излезе лесно от упойката. Всъщност, когато ми я върнаха след операцията вече беше започнала да излиза от упойката. От леглото започна да става 2 часа по-късно, даже искаше да играе с децата от стаята.
Там дават храна, но ние не сме я яли. Майка ми живее наблизо и ни носеше готвена храна, тъй че не мога да кажа дали става за нещо.
Успех!

# 2
  • Мнения: 75
много ти благодаря нати,
дано всичко е наред и да мине по-бързо.

# 3
  • София
  • Мнения: 7 097
много ти благодаря нати,
дано всичко е наред и да мине по-бързо.

Ще мине бързо и ще забравите  Wink
Подготви се обаче за неласкавото отношение на персонала и не им обръщай внимание.

Общи условия

Активация на акаунт