случвало ли ви се е

  • 1 396
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 54
Искам да попитам нещо - имам сериозно засилено бяло течение в 8-ми месец на бременността - нормално ли е ? Чисти са ми изследванията и за това питам за опита ви ....
Благодаря предварително за отговорите
Хубав ден на всички!

# 1
  • София
  • Мнения: 3 752
Аз съм в 9-тия. Всички бременни го имат този проблем. Обърни се към гинеколога ти.Ще ти изпише вагинални таблетки /гино паварил, полижинак..../

# 2
  • Мнения: 774
За жалост е нормално Sad

# 3
  • Мнения: 7 201
Да. Peace Нормално състояние през бременноста...
Ще ти изпишат някакви глобулки да се "поизчистиш" преди раждането.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 907
Да, случи се и при мен, а микробиологията не показа нищо.

# 5
  • Мнения: 2 926
Да,нормално е.
Обърни се към гинеколога си.

# 6
  • Мнения: 78
на мен пък не ми се е случвало  newsm78

# 7
  • Мнения: 25
Аз не съм бременна, но имам този проблем от години....Давам луди пари за лекарства и ...няма ефект. Гинекологът ми ми каза че бялото течение не може да се излекува, каза и  че с тези ''свещички'' мога да го намаля, нищо повече. При бременност нещата може и  да стоят по различен начин.

# 8
  • Мнения: 2 211
И аз бях с такова течение, а резултатите  от изследването не показваха наличие на бактерии или гъби. Гинекологът каза, че това е на хормонална основа. Можеш да правиш външни промивки със смрадлика, за да облекчиш сърбежа.

# 9
  • Мнения: 1 820
Да нормално е.Е има жени при който не се получава,но в повечето случей е така.И аз имах и ми изписа глобули.Намаля,за известно време спря,после пак се появи...Дори има лекари който преди раждането изписват глобули профилактично,ако ще раждаш нормално.Най добре питай генекологът си и той да ти назначи най-подходящото лечение.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 946
Засилено не бих казала, но го имам от началото на бременността. Често срещано е. Ако те тревожи, говори с лекаря на ЖК.  Peace

# 11
  • Мнения: 780
И аз бях с такова течение, а резултатите  от изследването не показваха наличие на бактерии или гъби. Гинекологът каза, че това е на хормонална основа. Можеш да правиш външни промивки със смрадлика, за да облекчиш сърбежа.
Peace
При мен помогна разтворена във вода сода за хляб.

# 12
  • Мнения: 224
И аз бях с такова течение, а резултатите  от изследването не показваха наличие на бактерии или гъби. Гинекологът каза, че това е на хормонална основа.
И аз имах такъв проблем правих изследвания.ползвах вагинални таблетки ,и преди да родя около 1-2 часа пих и  някакъв антибиотик,
Цитат
При мен помогна разтворена във вода сода за хляб.
 
  Thinking не  го ти препоръчвам на този етап  Hug

Общи условия

Активация на акаунт