,,генерале,доведи ми гости"

  • 2 057
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 654
,,генерале,доведи ми гости"-това е реплика от моя любим филм,,шрек,,.дори приказните сватби не могат без гости.в края на повечето приказки се казва,,яли, пили и се веселили".нека тук оставим,,размисли и страсти,,за вече отминали сватби,собствени или на близки.да помогнем с идеи на тези които имат нужда,като организатори или гости.

# 1
  • Мнения: 654
аз имам слабост как този вид тържества и преди да се заема с организацията на нашата сватба,си купих куп списания и книги.там имаше съвети дори за най-малките подробности,неща които човек не се сеща докато не излязат като проблем.например,ресторанта който си избрахме беше в центъра на града,и ако не бяхме взели предварителни мерки,това щеше да е сериозен проблем.
сватбата е веселба до зори,спомени/желателно е да приятни/за цял живот,снимки за поколенията.

# 2
# 3
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Не разбрах идеята на темата  Thinking

и май не съм само аз :

# 4
  • Мнения: 4 451
Да, малко трудно се схваща идеята. Да даваме идеи за организиране на сватби ли? newsm78

# 5
  • Мнения: 606
  Ок. Аз пръв!
  Трябва да е мнооо весело!

  (и без обидени - шегувам се)

# 6
  • софия
  • Мнения: 2 140
Нещо не схващам! newsm78

# 7
  • Мнения: 641
...нека тук оставим,,размисли и страсти,,за вече отминали сватби,собствени или на близки.да помогнем с идеи на тези които имат нужда,като организатори или гости.


Това е. Само ,че аз нямам идеи . Само съвет към гостите : "стига с тез сервизи !" Laughing

# 8
  • Мнения: 654
много се извинявам, Embarassed,че не съм се изразила ясно.идеята беше да покажем как ние които сме минали по този път,сме посрещнали гостите си,как сме се погрижили те да си прекарат страхотно.защото в пуснатите теми, за гостите се говори като за статисти или участници в благотворителен бал.

# 9
  • Мнения: 654
рамбо силек,понякога подаръка зависи и от това къде и как си поканен.

# 10
  • Мнения: 641
Шегувам се. Ако сега трябва да правя сватба бих организирала нещата така :  в общината и църквата отиваме само с кумувете и родителите. Вечерта - ресторант с родата. А на другия ден и нощ -купон с приятелите.

# 11
  • Мнения: 654
супер си .и аз така,но и тогава беше хубаво.ние не сме подписвали в гражданското,само си направихме тържество.така че имаме време за още една.

# 12
  • Мнения: 641
Аха . Полят изпит - взет изпит.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 383
На нашата сватба гостите участваха активно в забавлението. Фирма, организираща партита, ни направи тържеството с игри, в които участваха всички.
Мисля, вече има сватбени агенции, които се занимават с това.

# 14
  • софия
  • Мнения: 2 140
Нашата сватба си я организирахме сами.По-точно аз и майка ми.Почти половин година я подготвяхме,за да е всичко наред.Всичките ни гости присъстваха и на подписването,и в ресторанта.През цялото време много се дразнех на свекитата,че си правеха пълен пас до последно.Но сватбата беше супер,на гостите им беше много весело.

Общи условия

Активация на акаунт