Интернет бебе

  • 4 923
  • 103
  •   1
Отговори

Анкета

Мами, има ли и други като нас -  с таткото на бебето се запознахме по интернет

Опции:

Здравейте мами, ние с таткото на вече 5 месечното ни бебче се запознахме преди 3 години по нета - той ме "намери" по ΙCQ-то и така започнахме. Затова си казваме, че нашето чедо е интернет бебе.

Има ли и други като нас, запознали се по нета, било  то по месинджър, или сайт за запознанства?

Може да гласувате анонимно, ако ви притеснява въпроса... Просто ми е интересно има ли и други "интернет" бебенца  Grinning

# 1
  • Мнения: 6 029
Да, запознахме се в чата на дир.бг преди 8 години.
Ходихме в Дарик радио веднъж за годишнина на Дир.бг и после при Карбовски (имаше предаване в Дарик)пак по повод и-нет двойките Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 008
Най-добрата ми приятелка имаше 16 годишна връзка, която приключи заради интернет запознанство от нейна страна точно за 1 месец. След още 4 месеца вече беше бременна от интернет-човека. Сега детенцето е на годинка и тримата са безкрайно щастливи.

# 3
  • Мнения: 5 401
Да, и нашето семейство съществува след и-нет запознаство.  Simple Smile Преди 6 год. мъжито ме намери в кю-то. Аз се държах повече от невъзпитано с него, понеже го обърках с един досадник, от когото трудно се отървах.  ooooh! Като разбрах, че съм сгафила, нещата се обърнаха коренно.  Grinning

И ето ни - вече имаме над 5 години брак и син на 1,8 год.  Hug

Имам и много приятелки и бивши колеги, които намериха партньорите си в интернет..  Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 12 548
Здравейте мами, ние с таткото на вече 5 месечното ни бебче се запознахме преди 3 години по нета - той ме "намери" по ΙCQ-то и така започнахме. Затова си казваме, че нашето чедо е интернет бебе.

Абсолютно същата история. Само че той ме "намери" по ΙCQ-то преди четири години, а синът ни е на 1 година и 7 месеца Laughing

# 5
 Grinning Grinning Grinning

А пък аз си мислех, че в нашето запознанство нещо не е редно, или поне майка ми така ми го беше внушила  Laughing Laughing

# 6
  • Мнения: 8 999
Не бих могла дори и да си представя, че мога да се запозная с човек от нета, та камоли да се омъжа за него.
Честно казано, като по-млада и неомъжена изобщо нямах време да се занасям по разни форуми и чатове, едвам насмогвах да обръщам внимание на приятелите и обожателите си.

# 7
  • Мнения: 4 555
Да, запознахме се в IRC преди 9 години.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 271
Ние не сме такова семейство - запознахме се като студенти с таткото Mr. Green.

# 9
  • Мнения: 4 451
И ние се запознахме в реалното пространство, но имам приятели, които са се запознали в нета и са създали семейства.

# 10
  • Мнения: 1 733
И ние се запознахме по icq преди 4 години, но да знаеш, че има ужасно много такива теми!!!

# 11
  • Мнения: 1 103
ЗДРАВЕЙТЕ  Hug.
Ние с нашия тати не сме запознали в итернет пространството.Той си ме  харесал  и казал тя ще е  Joy Joy
И вече сме 14 години заедно  имаме две дечица и се обичаме.

# 12
  • Мнения: 1 197
Имам приятелка,която се запозна с мъжа си по интернет.Сестра ми се запозна с приятеля си също чрез интернрт.И дано скоро имаме и ние 'интернрт бебе'

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Мдааа и ние се по нета се запознахме  Laughing

# 14
  • Мнения: 7 201
И ние се запознахме в реалното пространство..
PeaceИ ние,но поздравления за всички интернет-семейства!  bouquetИ за техните бебета-също! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт