Кога е вашата сватба?

  • 7 446
  • 101
  •   1
Отговори
  • Мнения: 38
Здравейте момичета.Здравейте бъдещи булки.Как се чувствате,притеснени,нервни,объркани.....??? Аз ще се омъжвам след 5 месеца и от ден на ден ставам все по-нервна.Незнам дали се дължи на това.Чувствам се странно,не мога да го опиша.А вие????????? married Two Hearts newsm76


Цитат
Zdraveite momicheta.Zdraveite badeshti bulki.Kak se chuvstvate,pritesneni,nervni,obarkani.....???Az shte se omajvam sled 5 meseca i ot den na den stavam  vse po-nervna.Neznam dali se dalji na tova.Chuvstvam se stranno,ne moga da go opisha.A vie????????? married Two Hearts newsm76


---------------------------------------------------------------------------------
Моля, спазвайте правилата на форума и пишете на кирилица!

Последна редакция: ср, 12 мар 2008, 22:05 от Mamma

# 1
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Моля те, пиши на кирилица!

# 2
  • Мнения: 281
Някъде лятото ще да е,ама незнам точно все още Whistling

# 3
  • Мнения: X
Моята беше преди осем години.
Ех, сякаш вчера беше...

# 4
  • Мнения: X
Беше....преди 4 години  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 38
Някъде лятото ще да е,ама незнам точно все още Whistling
и как се чувстваш?

Последна редакция: ср, 12 мар 2008, 22:04 от Mamma

# 6
  • Мнения: 196
Нашата беше преди една година ,тоооолко подготовка толко вълнение и мина като един миг Crazyискам пак пак пак мъжа ми е обещал сле 40 години да повторим тържеството Joyще съм бабка ама няма значение  bouquetуспех с подкоговката и съвет не се ядосвай за глупости покрай организацията.Иначе са големи емоции ех ,че хубаво беше Heart Eyes Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 363
била съм кума и ми стига! Wink
обичам сватбите, но да не съм аз пред олтара

# 8
  • Мнения: 4 447
Не знам моята кога ще е. За сега няма да имам. Някой ден - сигурно... Confused, но точно сега не ми се омъжва.

# 9
  • Мнения: 1 224
Не знам моята кога ще е. За сега няма да имам. Някой ден - сигурно... Confused, но точно сега не ми се омъжва.
Ти не си ли омъжена ?  newsm78

# 10
  • Мнения: 4 447
Не знам моята кога ще е. За сега няма да имам. Някой ден - сигурно... Confused, но точно сега не ми се омъжва.
Ти не си ли омъжена ?  newsm78

Много от нас тук не са. Защо?

# 11
  • Мнения: 1 224
С такова впечатление бях останала Simple Smile .

# 12
  • Мнения: 11 747
моята беше преди 9 години... , ама вече не важи. Стягам се за нова.

# 13
  • Мнения: 12
Няма да кажа кога ще се омъжвам пък и що да казвам! Twisted Evil
  

  А пък на Мат незнам колко пъти и направиха забележка да пише на кирилица! #Crazy hahaha

# 14
  • Мнения: 4 451
Моята беше преди 6 години. Големи трепети бяха, голямо вълнение...

Общи условия

Активация на акаунт