Хапчета за спиране на кърма

  • 2 016
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 507
Здарвейте момичета,

Незнам дали  има друга такава тема, но няма и време да търся и затова пускам нова.

МОЛЯ ВИ, кажете ми хапчета за спиране на кърма.

Благодаря Ви предварително   bouquet

# 1
  • Мнения: 386
По добре се консултирай с лекар относно дозировката  особено ако си с ниско кръвно. Peace

# 2
  • Мнения: 1 328
Има хапчета, но са само по лекарско предписание и дозировка и схема на пиене и куп други неща покрай тях.. Не знам някой би ли се нагърбил да каже конкретно.. Има и хомеопатични, по-безвредни са поне но и те по предписание.

# 3
da ima,dve sa nabroi stryvat kam 50 lv.piat se na polovinki sytrin ednata vecher drygata i taka i na drygia den.

# 4
  • Мнения: 336
БРОМОКРИПТИН табл.2.5мг. * 30

"СЪСТАВ: Bromocriptine mesylate. ПОКАЗАНИЯ: Смущения на менструалния цикъл, инфертилитет у жената, хиперпролактинемия при мъжа, пролактиноми, акромегалия, потискане на лактацията, болест на Паркинсон. ДОЗИРОВКА И ПРИЛОЖЕНИЕ: При галакторея, аменорея, смушения в цикъла и инфертилитет - 1,25 мг 2 пъти дневно. Акромегалия - 1,25-2,5 дневно за 1-2 седмици. Паркинсова болест - 2,5 мг дневно през 2 седмици."
Ако желаете да получите допълнителна информация за продукта моля обадете се на телефон 042 / 605-100

Цена: 13.37 лв.

http://www.framar.bg

Пропоръчва се пристягане на гърдите къ  гръдния кош по време на прием на бромокриптин с цел спиране на лактацията. От тук знам, че билката салвия е изпитано средство, както и че ментата подтиска слабо лактацията.

# 5
  • Мнения: 487
Бромокриптинът и най-вече пристягането на гърдите не се препоръчват, доколкото знам от изчетеното тук из форума. По-добре Достинекс.
GeryD, най-добре се консултирай с лекар.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 23
Parlodel, 2.5 mg. No naistina triabva da se predpishe ot lekar. Spiraneto na priema stava mnogo postepenno, za da ne se vyzstanovi laktacijata. Izvinjavam se za latinicata.

# 7
  • Мнения: 5 539
Достинекс. Приема се едно днес и едно след 3 дни. Така ми каза лекарката за момента, в който реша да спра с кърменето.
Но вече съвсем не съм убедена, че ще ги взема в този бъдещ момент /дано да е по-далеч/.
Все пак се консултирай с АГ за дозировката, за всеки случай.

# 8
  • Мнения: 507
Благодаря Ви момичета!   bouquet

Днес се посъветвах с лекар, изписа БРОМОКРИПТИН - 1 сутрин и 1 вечер.

Благодаря Ви още веднъж   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт