Комбинация от клавиши за включване на компютър?

  • 5 475
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 160
Привет на всички! Simple Smile

Вече за втори път ми се случва,при изключен компютър когато бърша прах по клавиатурата,и той се включва! newsm78
Значи има вариант да се включва и така,някой знае ли с кои клавиши става?

Последна редакция: ср, 12 мар 2008, 17:18 от Reza

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 1 730
Зависи с коя клавишна комбинация е зададено да се включва - вкъщи сме го настроили с 3 клавиша едновременно да става Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 708
a къде са тия настройки?

# 3
  • София
  • Мнения: 3 064
На мен ми се е случвало детето да го включи, ама и аз не знам комбинацията Laughing

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 1 730
a къде са тия настройки?
В настройките на Windows версията, но ще видя вкъщи къде са точно, че в офиса има забрани Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 018
Наистина ли има такова нещо  newsm78

# 6
  • Мнения: 13
На повечето компютри настройката за включване от клавиатура, мишка, мрежа и т.н. е в BIOS-а.
Vesana, Операционна Система(Windows) и BIOS са различни неща.

# 7
  • Мнения: 152
намери къде на клавиатурата ти е бутон "wake up", точно до него е бутона "sleep" и в съседство е бутона "power"който всъщност ти включва компа...

# 8
  • София
  • Мнения: 708
намери къде на клавиатурата ти е бутон "wake up", точно до него е бутона "sleep" и в съседство е бутона "power"който всъщност ти включва компа...

Тюх! мойта клавиатура няма такива бутони  Tired

# 9
  • Мнения: 2 891
И моята  Tired

# 10
  • Мнения: 919
Моята пък има. Party

# 11
  • Мнения: 160
намери къде на клавиатурата ти е бутон "wake up", точно до него е бутона "sleep" и в съседство е бутона "power"който всъщност ти включва компа...


Аз също ги нямам тези бутони,но сигурно ги има стандартно заложени,защото в BIOS не сме бъркали,или настройките са си за всеки компютър са различни?

# 12
# 13
  • Мнения: 160

Благодаря ти,   bouquet Simple Smileсъс тази комбинация при мен се получава! Peace

Общи условия

Активация на акаунт