може ли след раждане да се свие миомен възел ?

  • 857
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 466
В началото на бременноста ми откриха миомен възел  19 мм след секциото ми лекарката ми каза че е бил голям колкото орех , искам да попитам има ли майки които са имали миомен възел , колко голям е бил и след раждането има ли такива на които се е свил и е изчезнал напълно или почти е изчезнал

# 1
  • Мнения: 683
В началото на бременноста ми откриха миомен възел  19 мм след секциото ми лекарката ми каза че е бил голям колкото орех , искам да попитам има ли майки които са имали миомен възел , колко голям е бил и след раждането има ли такива на които се е свил и е изчезнал напълно или почти е изчезнал

Да, моят изчезна след 1 година, обаче кърмих 11 месеца. Сега имам само леко удебелена стена на матката, там, където беше възелът. Важно е цикълът да ти дойде колкото се може по-късно, това ще допренесе за свиването на възела. Също така приемай калций, миомите обикновено са причинени от недостиг на калций в организма.

# 2
  • София
  • Мнения: 5 709
Аз имах!
Видяхме го в 24 г,с, Rolling Eyes Беше 3 мм .... малък!
Ходих на лекар преди 2 седмици и вече го няма!
Пожелавам и при теб нещата да минат бързо Praynig Hug

# 3
  • Мнения: 668
ще следя темата  понеже и мен ме вълнува.немога да ти кажа понеже другият месец ще ходя.определено от последният път е станала много малка ,но незнам дали се е махнала Simple Smile

# 4
  • Мнения: 124
Здравейте момичета,обнадеждавате ме защото и при мен са намерени дребни миоматозни възелчета по предна и задна стена на матката.Лекарят ми каза,че засега само ще ги наблюдаваме,каня се следващата седмица да ходя ,дано има подобрение,като при вас.

Общи условия

Активация на акаунт