Да не би да съм бременна?

  • 1 261
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 172
здравейте ,мами!Имам си беба на 4 мeсеца и половина,кърмих я 2 месеца и месец след като спрях,ми дойде МЦ,доста силен и цели 7 дена,а по принцип ми е 3-4 и то по-оскъден  Thinking Но го отчитам,че все пак е първият след естествено раждане и е нормално да е по обилен,но следващ нямаше  Shocked По принцип имахме прегрешение  с таткото,ама аз съм си изцяло  виновна  smile3515 и сега мем много шубе.Направих си два теста-отрицателни  Whistling Но все пак МЦ не ми идва все още,а трябваше на около 29.02-01.03 да ми дойде.
  въпросът ми е,нормално ли е да има такъв пропуск на МЦ след толкова скорошно раждане или съм бременна,а тестовете не го отчитат  newsm78 Притеснявам, се не от евентуалната бременност,а от факта,че не съм пила фолиева киселина и сега съм на едни гладни дни и да не би да навредя по някакъв начин  newsm78

Последна редакция: ср, 12 мар 2008, 22:59 от elfi4ka

# 1
  • Мнения: 8 905
Гладни дни?
Много е възможно, ако си на драстична диета, това да е причината за липса на М. 
Според мен е много малко вероятно теста да не ти отчита вярно с такова закъснение /въпреки че всичко се случва/.
За да си най- спокойна, консултирай се с гинеколога си.

# 2
  • Мнения: 551

За да си най- спокойна, консултирай се с гинеколога си.
Peace

# 3
  • Мнения: 2 172
Еее,те само няколко дена гладни,не чак да ми спре МЦ,но бях чела в някаква предишна тема,че било нормално след раждане да има смущения и да проупсне следващия месец.Но пък предната бременност си отчете теста още на първия ден от закъснението  Thinking не ми се вярва и двата да лъжат  newsm78

# 4
  • Мнения: 611
Гинеколог  Peace

# 5
  • Мнения: 9 063
Имай предвид и факта, че след раждане цикълът се променя - и като обилност, и като дължина. Понякога си остава същият.
Ако сега имаш по-дълъг цикъл, може да не ти закъснява, а просто да трябва да ти дойде скоро:) Предполагам си изчисляваш 28 дневен цикъл? Сега може да ти е станал 30, 32, 34, 40...

# 6
  • София
  • Мнения: 276
Не се притеснявай, нормално е сега докато се регулират нещата да е тъка. Както са казали момичетата не може от раз всичко да си дойде на мястото. И при мен беше тъка първите месеци-с по 40-50 дни закъснение. Не се притеснявай, но ако не си ходила на профилактичният преглед след 40-ят ден, сега е момента да го направиш  Peace

# 7
  • Мнения: 674
Имай предвид и факта, че след раждане цикълът се променя - и като обилност, и като дължина. Понякога си остава същият.
Ако сега имаш по-дълъг цикъл, може да не ти закъснява, а просто да трябва да ти дойде скоро:) Предполагам си изчисляваш 28 дневен цикъл? Сега може да ти е станал 30, 32, 34, 40...
Peace

# 8
  • Мнения: 2 172
Не се притеснявай, нормално е сега докато се регулират нещата да е тъка. Както са казали момичетата не може от раз всичко да си дойде на мястото. И при мен беше тъка първите месеци-с по 40-50 дни закъснение. Не се притеснявай, но ако не си ходила на профилактичният преглед след 40-ят ден, сега е момента да го направиш  Peace

Ooo,ходила съм на преглед,още на 40-тия ден,всичко беше безупречно,даже секс правихме още на 20-тия след раждане с епизиотомия  Blush ,но на мен все още не ми идва  Thinking ,а вече16-17 дена закъснение  newsm78 Дано да сте прави и да ми дойде все пак,чееее  Shocked  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт