Родители на близнаци от Стара Загора

  • 3 306
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Здравейте всички с близнаци от Стара Загора!Пускам темата с цел да се опознаем и да организираме срещи,подобни на срещата  в "Борисовата градина" в София на 15 март.А и имаме доста теми и проблеми ,които ни валнуват. Peace

# 1
  • Мнения: 255
Aз също съм от Стара Загора и ще се радвам да си пишем и да се срещаме по градинките Hug
КОлко са големи твоите дечковци Мария,може и да съм ви засичала

# 2
  • Мнения: 255
Maрия прообвах да ти пратя лично но кутията ти за входящи е препълнена,разчистия да мога да ти пиша Mr. Green

здравей отново Hug
Ние сме големи вече Mr. Green на година и 9 ,но все още са си бебета и правят бели като за световно ,хич неслушкат Mr. Green
Аз се казвам Мариана и съм нс 28 години,близнаците са момче и момиче ,а твойте какви са?
Казват се Памен и Михаела
Тази зима почти не сме излизали инъче хубаво ли е времето все по разходки сме
Познавам повечето близнашки майки но пък вие сме още мънички и през зимата едва ли сме се засичали някъде newsm78
Имаш ли скайп/??можем да си пишем и видим Laughing
Моя е Мариана Начева или Мerinikc bowuu

# 3
  • Мнения: 990
Здравейте  Hug Да се присъединя към старозагарските ,близнашки майки  Hug
ще ми бъде изключително приятно да се запознаем   bouquet

# 4
  • Мнения: 25
Здравейте момичета!Може и да сме се засичали  но това ще стане ясно като се видим  нашите ангелчета са на 6 месеца и половина почти,момиче и момче Михаил и Елисавета Simple SmileЖивеем ж блокчето  под "Ниамед".А вие?

# 5
  • Мнения: 990
Аз живея в "Казански" и почивните дни сме постоянно на разходка или в центъра или на Аязмото ,ако е хубаво времето.Ще ми е много приятно да се запознаем  Hug Моите близнаци, както се вижда от подписа ми ,са момченца на 2г и 4 м. и от близо 1 година ходят на ясла  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 255
Ние сме точно над АГ-то държавното  Mr. Green
И на мен ще ми бъде изключитемно приятно да се запознаем
Ако искате да си разменим скайп?
Аз съм Merinikc или Мариана Начева в скайпа

# 7
  • Мнения: 25
Moq skype e mari_80, pi6ete s Mariana ve4e se ugovorihme da se vidim, 6te se radvame i s o6te majki da se vidim  Peace
 

# 8
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Ето ме и мен  Hug

В момента не съм в България, но се числя към старозагорска майка на близнаци от 5 години и 8 месеца Simple Smile

# 9
Здравейте - казвам се Живка и имам 2 момченца почти на 9 месеца. Казват се Георги и Ивелин. Хайде да си направим среща на близнаците като се постопли. Между другото търся мама Меги да се видим, която също има 2 момчета и живее в казански - просто и загубих телефона. Може да ми пишете на скайп nik_jiv.

# 10
  • Мнения: 481
АЗ също съм старозагорска близнашка майка  Mr. Green

Моите госпожици са Ангелина и Диана и преди седмица навършиха 3 години.
Имам колежка също с близначки - Никол и Петя, също на 3 годинки.

Ако се организира някаква среща ще дойдем задължително!
  bouquet

# 11
  • Мнения: 3 634
Ако си правите среща и решите, че искате от нашите стикери "БГ близнаци в колата" ми пишете ЛС, моля.  Hug

# 12
  • Мнения: 51
Здравейте!
Срещнахме се с една майка, която също е майка на близнаци и решихме да си направим импровизирана среща във връзка с деня на близнаците. Без да го обсъждаме много се уговорихме на 31.08.08 от 17,00 да се срещнем в Градската градина около люлките (няма как да не ни видите Simple Smile ). Така, че за  желаещите - заповядвайте! Ние ще сме там. Ще се радвам да се запозная и с нови майки на близнаци и техните сладури. Моите близнаци са момчета на 6 години. Познавам горе долу всички на тази възраст, но по-малките не.... Очакваме ви!

# 13
  • Мнения: 255
Ще се постараем да дойдем и ние Hug
Дано да са станали малките за да успеем навреме

# 14
Моите близнаци са вече на 14!Сякаш вчера се родиха, а толкова големи!Вече не искат да излизат с мен ,имат си свои проблеми ,интереси ,приятели!А аз съм толкова горда и щастлива с тях, иска ми се да бъда навсякъде с тях,всички да ги видят колkо са големи и хубави но.... Така че, радвайте се и бъдете със своите близнаци докато са по-малки!След това отлитат....

Общи условия

Активация на акаунт