Съвпада ли характера с името ви?

  • 3 862
  • 82
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
Наскоро открих този сайт и ми е доста интересен и забавен, за всяко име, за което прочетох се оказа доста вярно това, което са написали. Опитайте и вие - най - долу на страничката има за мъжките и женските имена по азбучен ред, но за съжеление някои имена ги няма. Хайде кажете при вас как е. Вярно ли е или не?
http://www.chudesa.net/?p=statia&statiaid=3930

# 1
  • София
  • Мнения: 1 387
Ами нито моето, нито на съпруга ми ги има, така че не бих могла да отговоря, но иначе темата е интересна Mr. Green

# 2
  • Мнения: 6 274
Наистина ми беше интересно  smile3521. Много странно , обаче    newsm12... До към средата всичко е на 100% вярно  newsm10. От там нататък , обаче все едно не става дума нито за мен , нито за половинчо !  Naughty

# 3
  • Мнения: 10 982
Интересно е Simple Smile За моето име доста неща си отговарят Sunglasses

# 4
  • Мнения: 1 029
Ами нито моето, нито на съпруга ми ги има, така че не бих могла да отговоря, но иначе темата е интересна Mr. Green

да, няма ни и нас

# 5
  • Мнения: 2 386
И мен ме няма, еее! Laughing
Тичам да чета за мъжО..

# 6
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 458
Долу-горе Naughty

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Ами нито моето, нито на съпруга ми ги има, така че не бих могла да отговоря....

И при нас така  Wink

# 8
  • Варна
  • Мнения: 4 969
При мен донякъде е истина. Peace

# 9
  • Мнения: 6 438
Моето име го няма,на мъжо също  Crossing Arms

# 10
  • Мнения: 27 524
Женски имена с Н не намерих.  Rolling Eyes
Но и да бях намерила, всичко това са глупости, разбира се  Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 2 348
Май темичката не е за тука, а?!
 По темата - като видях Азис и по-долу разни други така антипатични, не успях да прочета нищо.

# 12
  • Мнения: 375
Да вярно,но не всичко,то 100 % никъде няма точност Laughing

# 13
  • София
  • Мнения: 39 718
До някъде е вярно. Не може всички носещи едно и също име да са еднакви, света щеше да е много скучен Simple Smile
Цитат
Вкъщи е малко деспотична, от време на време вика на домочадците си, към децата си се отнася строго и взискателно и те малко се страхуват от нея.
Тук само с "викането" съм съгласна Simple Smile

# 14
  • Мнения: 991
Не вярвам много на такива работи, но описанието на мъжа ми беше учудващо точно. Даже му го четох и се смяхме заедно. За моето име е писано много малко и не е така точно.

Общи условия

Активация на акаунт