Използвате ли Sebamed ?

  • 23 479
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 681
Здравейте мами.За дъщеричката ми използвам козметиката на Mustela и съм доволна от нея,но наскоро нашата педиатърка ни препоръча Sebamed,имаме по-суха кожа на личицето и по този повод.Та искам да ви попитам някой ползва ли я,защото никоя от моите познати не я е ползвал.Дадоха ми една мостра и мисля,че е добра козметика.Ще се радвам да чуя и други мнения.Благодаря ви.

# 1
  • Мнения: 27 524
Да ти кажа честно, никога не съм приемала по презумпция най-скъпото за идеално. Един-единствен път синът ми се подсече жестоко до рани след вирусно разстройство и така дни наред. И мазах с Мустела, Нивеа, Памперс... и накрая се прибрахме с разранено и кърваво дупе в България, баща ми беше купил един смотан и обикновен Бочко, който на второто намазване ни нормализира и аз си донесох тук няколко кутийки  Blush

# 2
  • София
  • Мнения: 1 524
Себамед е страхотна козметика за бебета. Аз ползвам Мустела, просто на нея бях се спряла преди да родя, за мен и двете марки са добри.

# 3
  • Мнения: 125
 
  Използвам млякото за тяло, с което мажа сина си след баня. Не е мазно и лесно се попива от кожата. Засега съм много доволна  Grinning

Последна редакция: чт, 13 мар 2008, 09:23 от Ra

# 4
  • Мнения: 2 131
Мажа Алекс с крема за лице на Себамед. Не знам колко е скъп, защото свекърва ми го беше купила. Но определено е хубав.

# 5
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Себамед е хубава бебешка козметика, разфасовките и са по-малки от тези на Мустела, което заблуждава, че е по-евтина, а не е, ако се сравни цената за количество.За Маги ползвам А-дерма, защото е с чувствителна към момента кожа, но дерматолог ни е препоръчвал и СебаМед.А известността на разни марки си е и обект на реклама...

# 6
  • Мнения: 681
да съгласна съм,аз не робувам на марки,гледам да е качествено.Аз също съм използвала А-дерма и е добра като козметика,само дето ми мирише малко на гадно Mr. Green Sick

# 7
  • София
  • Мнения: 928
Ползвам Мустела. Засега съм доволна и не виждам причина да я сменям.

# 8
  • Мнения: 331
От скоро използвам лосиона за тяло - преди това откакто се е родила ползвах Бюбхен, но кожата започна да изсъхва и педката реши, че е или от праха за пране, или от мазилото след баня... Друго от тази марка все още не съм взимала. Мисля, че сега нещата са по-добре, мирише хубаво и не оставя петна по хавлията, но само толкова мога да кажа засега  Hug

# 9
  • Мнения: 157
След раждането използвах много продукти на Sebamed-шампоан,сапун,олио,мляко,слънцезащитен крем,Soft крем и съм доволна.

# 10
  • Мнения: 502
Ползваме на Себамед шампоан, олио и крем за подсичане и съм много доволна.

# 11
  • Мнения: 766
Ползвам шампоана и сапуна на Sebamed  и съм много доволна  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 276
Използвам всичко на Себамед от самото начало. Лосионът за тяло е много добър. Имах някакъв друг за кратко - разликата беше осезаема.
А най-в началото имах лосион за тяло на Мустела и се оказа, че моето бебе има алергия към Мустела. Себамед е по-хипоалергенна козметика.

# 13
  • Мнения: 2 475
Използвам слъцезащитния крем 50+,крема за лице и сапунчето на Sebamed и съм изключително доволна.Моят син също е с много суха кожа,къпя го с  А-derma или Mustela,но за мазане само Sebamed. Heart Eyes

# 14
  • София
  • Мнения: 302
имах мостри на Себамед и останах супер доволна, сега съм на път да си купя крема за дупе защото той най бързо действа при нас Wink Иначе за сухо лице мажа само с А дермата

Общи условия

Активация на акаунт