Диша ли?

  • 5 174
  • 177
  •   1
Отговори

Анкета

Ставахте ли да проверявате бебчето ви диша ли?

Опции:

* Може да изберете максимум 3 опции.

  • Мнения: 27 524
Пускам тази анкетка с цел да видя само аз или аз и още колко мами сме били ошашавени след раждането.  Crazy Преди да родя все съм се отнасяла към тези въпроси подигравателно. Но след раждането и безбройните ми ставания да проверявам дали диша...  Confused
При вас така ли беше отначало? И как го приемате - нормално или слабост?

# 1
  • Мнения: 3 034
да, случвало ми се е. смятам, че е нормално.
не ме е срам да си гопризная.
понякога разтроената ни нервна системи си играе на особени игри с нас. Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 523
Да, много се бях стресирала в началото. А като я чуех да хърка или хълца ми се късаше сърцето, въпреки че ми бяха казали, че е нормално.

# 3
  • Мнения: 191
Естествено е всяка жена която е станала маика за първи път, да има притиснения от този род smile3521. Да, ставала съм да я проверявам и съм слухтяла дали диша милото ми, ама пусто сърце... ooooh! Първата нощ с бебето прекарах на стол до леглото и, да не би да заплаче и аз да не я чуя Embarassed,..представете си... така че със сигурност ще се обадят и други мами с подобни историики.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 524
Ох, че съм отнесена, гласувах че го приемам за нормално, но забравих да кажа , че и аз съм го правила и още го правя  Embarassed

# 5
  • Мнения: 270
Да, непрекъснато проверявах дали диша. Много се бях наплашила от Синдрома на внезапната детска смърт. За да те успокоя, че е имало  и по-шашафи от теб, ще ти кажа, че непрекъснато му пипах и челцето, за да проверя дали има температура.

# 6
  • София
  • Мнения: 39 722
Гласувах с "да", считам, че е нормално. И сега от време на време проверявам Дияна, просто да я видя как спи и да я завия Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 593
Не но щерката е беше много ревлива и не ми се налагаше.Виж племенника ми няколко пъти Wink

# 8
  • Мнения: X
Да, проверявах я  Mr. Green даже съм я събуждала, защото не бях сигурна, че наистина диша, ма те така кротко спят как да не се чудиш. Подозирам, че ще проверявам и второто, независимо, че уж имам опит. ooooh! Mr. Green

# 9
  • Мнения: 478
Да, проверявах я  Mr. Green даже съм я събуждала, защото не бях сигурна, че наистина диша, ма те така кротко спят как да не се чудиш. Подозирам, че ще проверявам и второто, независимо, че уж имам опит. ooooh! Mr. Green
Същото положение и въпреки, че вече е голям все още го проверявам  Blush

# 10
  • Мнения: 478
Естествено е всяка жена която е станала маика за първи път, да има притиснения от този род smile3521. Да, ставала съм да я проверявам и съм слухтяла дали диша милото ми, ама пусто сърце... ooooh! Първата нощ с бебето прекарах на стол до леглото и, да не би да заплаче и аз да не я чуя Embarassed,..представете си... така че със сигурност ще се обадят и други мами с подобни историики.
О да първата нощ реших, че няма да спя, а само ще го наблюдавам дали всичко е наред. Но към 6:00 сутринта сдадох багажа и съм паднала на спалнята и заспала. Бебо ревна за мляко към 7:00 и аз недоспала реших, че така не може да се издържи и започнах да влизам в ритъм  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 403
Гласувах с "да".Напълно нормална реакция от страна на майките.Мое лично мнение.  bouquetЧесто се случва да я разбутам малко Mr. Green

# 12
  • Мнения: 681
оооо,дааа Laughing особено ако спи за по-продължително време,а и те така леко дишат понякога,че все едно не дишат,та чак съм я побутвала леко за да се разшава и да се уверя,че е добре  Mr. Green А понягога пък диша тежко и супер учестено и се питам дали и е добре.Явно всички мами сме така. Joy Няма лошо.                                                                                                                                      

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Като гледам май само аз ще напиша ''Не''. newsm78
Никога не съм се притеснявала,излиза че това не е нормално.... ooooh!
Просто не ми е идвало наум,знаех че си диша,нали е живо и здраво бебе,как да не диша? Thinking
Виж,да стана да го завия-да,ама други проверки не правя. Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 790
Като гледам май само аз ще напиша ''Не''. newsm78
Никога не съм се притеснявала,излиза че това не е нормално.... ooooh!
Просто не ми е идвало наум,знаех че си диша,нали е живо и здраво бебе,как да не диша? Thinking
Виж,да стана да го завия-да,ама други проверки не правя. Peace

И аз не съм проверявала изрично дали диша. От съвсем малко бебе Рали спи в нашата стая. Отначало в нейно легълце, после в нашата спалня..

Общи условия

Активация на акаунт