49 пъти дружно УРА!-ще посрещаме пролетта!!!

  • 13 757
  • 291
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 253


AZ
benson10 - A.J. - 5/9/2007


CA
Пумпал-син-LA
Juturna - Сан Франсиско 
Зора - дъщеря-Сан Франсиско 
Jungle (Петя) - Натали-Джоел; в очакване на второ - Ориндж Каунти


CO
dessivl -Рая, Юлия, Алекс и Виктор , София/Денвър
milf - син  - София/Денвър


CT
Hear Again


FL
MrsG - Sophia, 9/16/06 - София/Тампа
Джи [xG&J] - Anthony Kyle, 1/22/07 - София/FM-CC
Кейси
sofkobofko - Дани - София/Сейнт Питързбърг

 
GA
victoria - Елла- 12/19/2005 - София/Атланта
4baby -  Антоанета -8/22/2006 - Атланта


IL
ТинаХрис  - Джоджо 
Atalanta (Петя) - Симон  , Мая  - Плевен/Чикаго
Niki1 - Чикаго
mucunka - Алекс
irka - Чикаго/София ,деца - Деница и Лъчезара
pinkito  (Кари)  - Гери и Марги-Чикаго


МА
Бубка (Боряна) - Дани -4/11/ 2006 - Пловдив/Бостън
Ana- Mama (Борислава) -  Ана-Мария 


MN
Biz (Бистра) - Мартин 11/25/2005
Atti - Сейнт Пол - Константин, 2008

 
NJ
sipirumi - Иво - 1/7/07 - Сливен/Атлантик Сити
Dushica (Веси) - Деси 
блажка- 2ма сина
Jenna - Нолън 


NY
hotmama73 (Елица) - Рада 12/13/2005 - София/Плевен/Ню Йорк
Tandoori (Ани) - Калин -5/24/2003; Елена- 8/24/2006 - Варна/Албъни


NC
MissZ- Лекса и Крис
МVK- син


OH 
anette1104 (Анна) - Ния , Стефан - София/Синсинати
Ружа - Лора , Марта 


РА
Abadjieva (Анна) - Анелия  , Elizabeth 


TX
Шоколадкина - момиче и момче /Ямбол/София/Пенсилвания


WA
Liann (Ани) - Деси 2/6/1992; Кристина- 5/5/2005 - Пловдив/Сиатъл
Еванесънт-Сиатъл
Etka (Елена) - Никола  - Карнобат/Сиатъл
Tannita (Таня) - Диана , Кристина  - Сливен/София/Сиатъл

 

+ мишолина-дъщеря и син
 
 
 # 48


Хайде, нова тема ,нов късмет.
   
 
 *Момичета, пооправях малко датите.Едни бяха написани с цифри, други с цифри и думи.Ако има нещо, няма нищо  Mr. Green
 ** първо е мес., после датата...по американски, мче как инак.
***Дали си пролича, че Джоджо заспа рано? BlushТурнах и малко цвят.

Последна редакция: пт, 14 мар 2008, 02:24 от ТинаХрис

# 1
# 2
  • Мнения: 36
Вредих се от първите в пролетната темичка. 2 пъти УРА за пролетта.


# 3
  • Мнения: 7 837
Великденския заек вече дойде при нас  Simple Smile От вчера си имаме зайче в храстите.

Не знам, дали е диво или е избягало от някъде. Самуил пощуря като го видя. Май наближава момента, в който ще започнат да ме изнудват за домашен любимец...

# 4
  • Мнения: 940
Тина браво бе-малко шаренийка от време на време не е лошо  bouquet

Пумпал..глася се на 24-70 ама айде да не ставам нахална рекох да поизчакам Laughing -твоя обектив много ще ти хареса...гаранция Wink Ще пусна нови снимки тея дни Simple Smile

Дженна...направо ще ти изям снимката в подписа...то бива сладост ама чак пък толкова-хубава композиция ,браво.

Хот...да бе и на мен ми се прияде ама домашно кис мляко,тука никой с никой не се съобразява ,то са снимки на торти ,баници..погачи...сега и кис млека въртиме... LaughingЩе ти пусна линк на лични от последните ми снимки които пуснах тук.Ти не гледа ли Дистърбия ,не си падаш ти май по таквиз филми А? Crazy Цунки на Радичка сладичка. Heart Eyes

# 5
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Кейси, как е Борис? Ти съвсем се загуби.

Имах изказвания, и забравих всичко от предната тема... Ще ходя да преговарям.

Я дайте препоръка за хубав СЛР апарат, ама за начинаещи. Май и мен ще ме захапе вашия бъг.

# 6
  • Мнения: 940
Ето един бърз подбор за фото почитателите,няма да ви мъча да чакате Wink
url=

бубка...не съм наясно с СЛР ,ти с филм искаш така ли?

Последна редакция: чт, 13 мар 2008, 18:19 от victoria

# 7
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Аз да се запиша в новата тема, преди да е станала 10 страници!

Вики защо само една снимка, аз тъкмо се приготвих за разглеждане! Много е хубава малката сладурка! Simple Smile

# 8
  • Мнения: 940
ирка ..мерси ,да само една сложих за сега -трябва много да внимавам с тези снимки че знам ли още кой ги гледа и с каква цел.
МрсГ да каже...като гледам и тя не се престрашава да пуска,само мънички на автара....явно има защо.
Те откраднаха рецептите на Тандури и си ги сложиха за техни та .....какво остава за снимки Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 1 147
Вики, страхотна снимка на Елла.  Simple Smile Как ти е кръста?

Бистре, стискам палци днес за операцията.

Макси, и  ние имаме застраховка живот, и аз и мъжа ми. Направихме я веднага след като се роди малката. Покрива определена сума, която ще помогне на който остане, поне в началото, с много ниска месечна вноска.

Индиана, Антигуа изглежда страхотно. Разкажи малко, като имаш време.



 

# 10
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Не, не държа за филм, мисля, че СЛР апаратите са полу-професионални, за моите цели, ако не е така, казвайте, моля.

Елла е страхотна мишка!

# 11
  • Бостън
  • Мнения: 13 363
Момичета, благодаря за пожеланията от името на Гелето Simple Smile

ХОт - аз се опитах да си вляза в постен режим, като всяка година, но ме юрнаха и мъж, и семейство и приятели, че докато кърмя е непожелателно да постя Sad Да бе... не съм съгласна, но май ще се наложи да отстъпя малко... а киселото мляко е нещото, което винаги ми е липсвало най-много по време на постите!
Благодаря на Атти и Тандури  Hug

Вики & Джена - WOW!!!

Казвате, че омръзвало бързо вкъщи Simple Smile Аз ли съм най-неорганизираната... Пумпал, захапала съм класове в местното университетче, с идеята да го докарам до мастерс, щото магистърската от СУ малко неприложима наоколо, та не ми остава време да си поема дъх - или бачкам и уча, или раждам и уча - в момента само един клас - и то с онлайн опция, но пък маркетингов, аз маркетинг не съм виждала през крив макарон за толкова год учене и се попрепотявам по проектите  Tired за сметка на това е интересно  Crazy

Зора - всъщност е Ангуила, 2007 имахме само 4 дни за почивка и след старателно ровене и разпитване аз си избрах това местенце, а скъпият изви на умряло, като видя цените  Mr. Green В края на краищата отидохме в края на сезона... пускам няколко линка за любопитните, защото е трудно да се опише - плажът ни беше най-умопомрачително красивото място с най-невероятния пясък, а водата...  Shocked - там разбрах, че съм бременна  Joy

ПС Да, комбинацията от карибски бохемски недоимък с аромат на ром и реге и мързел  и западняшки лукс е... забавна  Grinning

http://www.msnbc.msn.com/id/8631295/
http://www.travelchannel.com/Travel_Ideas/Best_Beaches/Anguilla,_West_Indies



Хмм, това ембедване май няма да стане както ми се иска, та кликайте на линка в подписа за ориентация  newsm78

Сещам се, че съм си запазила Малдивите на Джена като място, където ми се ще да попадна, нооооо.... няма да е скоро Simple Smile И не, не съм забравила Аржентина Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 800
Айде и аз в новата тема Laughing

Джена, кактусите махнах, защото мислех да сложа снимка на А.Джей, но нещо не мога да вляза в бгфото, аз така правех преди и не знам как правя снимките малки и въобще....най- не-техническото семейство сме ooooh!
Ноли е невероятен и каква усмивка е разтегнал, бонбон Heart Eyes

Викс, Елла е прекрасна Heart Eyes

Мъжа ми се обади на IRS, беше много впечатлен от професионализма им...те ще изпратят писмо на бившата ми шефка и на нас. С това писмо ние ще можем да правим таксите най-накрая, а ако тя не изпрати за 10 дни W2, ще има последствия...

Вкъщи не ми е омръзнало никак, намирам си хобита и проекти, играя с А.Джей все едно съм му на годините и ми е голям кеф bowuu

Аржентина е и в моите дистинации, само завиждам на мъжа ми къде е бил и мрънкам, че и аз искам....

# 13
  • Мнения: 940
бубс...СЛР са професионални но с филм ,ДСЛР са дигитални без филм -купувай най евтиния такъв и почвай - евтините са пак хубави ,може да си купиш такъв 2ра ръка със обектива мисля м-у 300- 500 $

 Зора
..мерси Hug...като по чудо болката ми се намали с почти 70 % -не смея да говоря че не знам утре но той Дан почива 3 дни та ще ме отмени  и ще почивам повечко.Кажи за буболечката как е в яслата.

ех вие с тази Аржентина...Индиана я кажи пак защо толкова искаш да ходиш там.Аз съм живяла за малко там ,имам прекрасни спомени но това беше преди икономическият им срив ,сега не знам как е.

# 14
  • Мнения: 393
ТинаХрис,
В суматохата си изтрила някои от хлапетата ми.
Наистина имам 4 деца: Рая, вече студентка на 19 г, Юлия на 12, Алекс на 9 и Виктор на 2.

Общи условия

Активация на акаунт