Бихте ли могли да бъдете само сексуален обект за даден мъж?

  • 3 496
  • 90
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 212
Та това ми е въпросът... представете си ситуация, че даден мъж, който определено да речем харесвате, към който имате привличане ви иска, но само за секс, без излишни чувства, романтични изблици, обяснения в любов и т.н. Показва ви, че ви желае сексуално...В кои случаи бихте го позоволили...ако изобщо бихте...

Сложих анкета, за да получа по-ясна представа...

# 1
  • Мнения: 3 447
Ако е взаимно.

# 2
  • Мнения: 656
 Thinking
Според мен за един мъж е важно да се чувства добре - това е основната работа на професионалистките в тази област. Понякога ги нарчат компаньонки. За да предложи такова нещо един мъж, значи просто сексът с определена жена ще му даде някакви дивиденти - възможно е дори и пред приятелни да се фука коя е опънал. Или пък иска нещо различно от обичайната вкъщи (или обичайното вкъщи), или пък ... де да го знам тоз мъж...
А след като определена жена има чувства към него възможно е това да е тактичен начин да се опита да я разкара, щото повечето мъже знаят, че жените рядко позволяват "чисто и просто чукане" и държат на взаимността.
Мен такова поведение ще ме отблъсне. Може пък и това да е целта. newsm78

# 3
  • Мнения: 281
Цитат
Бихте ли могли да бъдете само сексуален обект за даден мъж?

Да.

# 4
  • Мнения: 2 196
Ако и моя интерес към него е само и единствено чисто сексуален.

# 5
  • Мнения: 17 546
Естествено че бих. И той би бил такъв.

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Принципно си мисля, че бих могла, при липса на любов в живота ми към този момент, но реално никога не ми се е случвало, така че аз мога много неща да си мисля, пък реалността да е съвсем различна Rolling Eyes Не знам...Всъщност клоня по-скоро към не. Аз много държа на чувствата. Не съм много сигурна, че секс без съвсем никакви чувства ще ми е интересен и вълнуващ newsm78

# 7
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не.

# 8
  • Мнения: X
Да, само ако и за мен той представлява такъв.
Била съм в подобна ситуация, не е нещо особено, дошло, заминало си.

# 9
  • Мнения: 5 647
Стига да е взаимно, да.

# 10
  • Мнения: 2 161
За мен е важно да съм важна.Това означава,че ако моите желания не съвпаднат с неговите намерения,няма да стене.Но ако той за мен е временен обект,важен ми е за кратко,то тогава аз мога да бъда чисто и просто сексуален обект.

# 11
  • Мнения: 646
Да, само ако и за мен той представлява такъв.
Била съм в подобна ситуация, не е нещо особено, дошло, заминало си.

И аз така, но с уточнение ,че не съм имала друга връзка в момента.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Не.

# 13
  • Мнения: 1 111
Отговарям кратко, точно и ясно.Не.

# 14
  • Мнения: 42
Ако е възможно някак хем да съм само сексуален обект, хем да съм  по-специална newsm78

Общи условия

Активация на акаунт