Обувките на Маноло Бланик !

  • 25 570
  • 66
  •   1
Отговори
  • Мнения: 649
Здравейте, голям фен съм на Маноло Бланик и искам да имам всички негови обувки, ако и вие харесвате творчеството му или имате негови обувки пращайте снимки. Съмнявам се, че има жена която да не иска поне един чифт да притежава на  г-н Бланик, дори Мадона определя своите Manolo Blahnik като "по-добри от секса".
Ето от мен  няколко модела: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=227346

# 1
  • Мнения: 1 878
Много ми харесват Peace Супер женствени са! И аз искам да имам, но все още не мога да си позволя финансово Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 3 783
Нямам негови модели, няма ги в БГ. Харесвам обувките на Giuseppe Zanotti, Gianmarco Lorenzi, Luciano Padovan и Le silla.

# 3
  • Мнения: 142
Здравейте, голям фен съм на Маноло Бланик и искам да имам всички негови обувки, ако и вие харесвате творчеството му или имате негови обувки пращайте снимки. Съмнявам се, че има жена която да не иска поне един чифт да притежава на  г-н Бланик, дори Мадона определя своите Manolo Blahnik като "по-добри от секса".
Ето от мен  няколко модела: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=227346

Да ме прощавате за еснафщината, но къде в БГ има Manolo Blanhik? Само в Секса и Града съм ги мярвала тез буйки. Вярно, падна долара и 400-500$ за чифт звучи направо на далавера, ама все пак, светнете ме къде да ги зърна? Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 3 783
Тук май ги имаше: www.neimanmarcus.com

# 5
  • Мнения: 516
Маноло Бланик е класика в жанра, но малко жени от България могат да си го позволят. Аз не съм от тях.

# 6
  • Мнения: 142

Мерси, ама в натура ми се щеше... по нагледно някак си... Grinning

BTW, в ebay могат да се намерят на доста по-ниски цени. Но честно, въпреки че съм див фен на Секса и Града, докато дупките по улиците са с размера на лунни кратери, не бих дала дори цената в ebay точно за този тип обувки. Защото ще ме боли сърцето после като ги гледам как се развалят от гнуста, която газим. Или пък ще ги купя и няма да смея да ги нося...

# 7
# 8
# 9
  • Мнения: 2 161
Искам да попитам,има ли някой,освен мен,който да намира обувките на Маноло Бланик за отвратителни?Кой спомена Cesare Paciotti?Мъжът ми има страхотни обувки с тази марка.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 783
Ми и на мен не са ми толкова симпатични Маноло Бланик, просто са твърде преекспонирани, особено с тая истерия покрай "Сексът и градът".

# 11
  • Мнения: 1 165
На какви цени горе-долу са тези обувки?

# 12
# 13
  • София
  • Мнения: 3 783
Ми като гледам, повечето са в диапазона 500-800 долара, но има и над 2000.

# 14
  • Мнения: 2 388
Страхотни са. Но при височина 1,75 трудно ще си ги позволя Cry, като добавим и цената Sad.
Но не пречи да им се радвам. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт