Кисел всяка сутрин?!?!?!

  • 513
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 185
Здравейте!
Моето бебче е кисело всяка сутрин от една седмица. Видимо нищо му няма - сит, сух, нищо не го боли, всичко за което съм се сетила е проверено и е ок! Успокоява го единствено като го гушна и то след 5-10 минути. Мислите ли, че може да е "глезотия", не е ли малък за това - на месец и половина е?

# 1
  • Мнения: 1 334
Не мисля че е глезотия, при толкова малко бебенце за глезотия не може да се говори според мен. И моето бебе като беше на месец - два правеше едни сутрешни истерии, също и вечерни, понякога имаше и обедни Simple Smile))) Имало е случаи в които просто се виждахме в чудо с баща му. Гушкаш, носиш и това е Simple Smile

Напоследък почнаха едни вечерни крясъци и истерии, но това вече са си претенции да го гушкаме и да го занимаваме Simple Smile)

# 2
  • Мнения: 9 814
Не ми се вярва да е глезотия, може да е просто навик, колики. Е, щом се оправя с гушкане е добре.

# 3
  • Мнения: 931
И аз си мисля че не е глезотия  наистина сте още мънички , а  може и да са колики.Но наистина щом се оправя с гушкане е добре.Успех и дано да станете  по весели сутрин   bouquet

# 4
  • Мнения: 493
Сигурно са колики.При нас повече коликите се обостряха вечер преди лягане,но при всяко детете различно.Гушкай си го щом така се успокоява.При мойта коликите минаха сега е кисела от зъбите,имам чувството ,че никога няма да спре да мрънка Rolling Eyes.Направо незнам вече.

# 5
  • Мнения: 610
Тази тема ми припомни позабравени неща.При нас имаше такова нещо като беше мъничка,но траеше по цял ден.по 1път на седмица искаше гушкане и така спираше.Не си мисли,че е глезотия просто си го гушкай.Не се е научила след това на ръце изобщо.

# 6
  • Мнения: 1 049
На месец и половина има и много невидими причини едно бебче да е неспокойно. Откьде си толкова сигурна, че нещо не го боли... то още не знае на кой свят е и има голяма нужда от мама. За глезотия на вашата вьзраст не може и дума да става. Повечето бебета ги разнасят в кенгуру по цял ден гушнати, а то само за 5-10 мин. се успокоява в теб. Абсолютно нормално е! Laughing

# 7
  • Мнения: 1 085
МОже и коремчето да го боли!Дано се оправи!

# 8
  • Мнения: 1 085
Може и да са колики!

# 9
  • София
  • Мнения: 1 185
Благодаря ви за отговорите, колики си имаме, но тогава е различно! Ще гушкам и това е Simple Smile

# 10
  • Мнения: 408
И аз не мисля че не е разглезено още повече на месец и половина!Ти от къде знаеш че не го боли нищо,най-възможно е да са колики.То по това време и ние бяхме така все гушнати,а таткото се се караше че ще го разглезя...ама кой го слуша.Гушкаите се и ще мине с времето!Може и да има нужда да те чувства и за това се успокоява в теб!Все пак сте мънички и не познава нищо друго освен мама и сега това му е нужно. sling

# 11
  • Мнения: 111
И моята бебка имаше период, в който плачеше за гушкане. Не мисля, че е глезотия, по скоро бебето има нужда да чувства топлината ти и любовта ти, иска да се чувства сигурно и закриляно.

Общи условия

Активация на акаунт