Как да направя тези къдрици?

  • 4 636
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 199


С ролки или трябва с перманентно накъдряне?

# 1
  • Мнения: 422
Знам,че с преса се получават много хуави кьдрици,но не мисля,че точно такива,тези са доста ситни,поне по това което аз помня!! Wink А на мен такива ми се получават от едни ролки,с който спа,защото са меки..но не вярвам да ги откриеш по магазините, от едно време са..Аз май не ти помогнах много,но пробвай с някой от начините,все нещо ще се получи!!

# 2
  • София
  • Мнения: 4 294
пробвай с парафиновите

# 3
  • Мнения: 1 280


С ролки или трябва с перманентно накъдряне?
     

            Аз мисля че това са естествени къдрици и трудно могат да се направят. Но най-вероятно с маша ще станат  Peace     

# 4
  • Мнения: 522
На мен ми се получават подобни с едни меки ролки от Орифлейм,но бързо се отпускат.

# 5
  • Мнения: 199
какви са тези ролки?

# 6
  • Мнения: 522
Ето тези Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 4 736

С такива ролки стават такива къдрици Peace Също и с маша.

# 8
  • София, център
  • Мнения: 3 455
С маша е най-лесно.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 052

С такива ролки стават такива къдрици Peace Също и с маша.
Имам ги, но не знам как се ползват. Вие спите с тях, така ли? А, слагате ли някакви фиксатори? А, когато не спите с тях, колко време седите? На суха или на мокра коса се слагат?

# 10
  • Мнения: 4 785
С пресата седят доста по-естествено от ролки. Стига да й хванеш цаката Party

# 11
  • София
  • Мнения: 4 736

С такива ролки стават такива къдрици Peace Също и с маша.
Имам ги, но не знам как се ползват. Вие спите с тях, така ли? А, слагате ли някакви фиксатори? А, когато не спите с тях, колко време седите? На суха или на мокра коса се слагат?
На влажна, суша със сешоар и пръскам с лак. Все пак вариантът с маша е по-добър, псоред мен- но гори косата  Tired

# 12
  • София
  • Мнения: 4 052
illy Благодаря!  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 179
С ролките на спирали също става, но трябва да имаш здрави нерви и трудно се спи с тях. Но ефектът е точно такъв  Peace.

# 14
  • Мнения: 7 723
С ролките на спирали също става, но трябва да имаш здрави нерви и трудно се спи с тях. Но ефектът е точно такъв  Peace.
....ама на следващия дун трябва да се движиш със слънчеви очила,
щото ще имаш кървясал поглед, следствие от недоспиване.... Wink Grinning

Същия ефект може да се постигне и с обикновена маша Peace

Общи условия

Активация на акаунт